AleBrowar Last Cut
AleBrowar Last Cut
AleBrowar Last Cut
% alk. 7.1
Blg 18.0
IBU 60
brak koduaddbarcode
ulubione: 8

Warzone przez dobrze wszystkim znany, kontraktowy AleBrowar, który wszystkie swoje piwa warzy w browarze Gościszewo. Jak wiadomo, AleBrowar powstał w 2012 roku, jego założycielami są: Bartosz Napieraj, Michał Saks i Arkadiusz Wenta. Jest to jeden z pierwszych browarów kontraktowych w Polsce. Wraz z Pintą zapoczątkował on piwną rewolucję na terenie naszego kraju. Dziś AleBrowar to uznana marka, która ma wierną rzeszę fanów. Piwa z tego kontraktowego browaru zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem. Last Cut to niepasteryzowane i niefiltrowane piwo w stylu American Golden Ale. Opis z etykiety: Nie wierć się u golibrody, nie żartuj z tatuatora, nie przejadaj na targach śniadaniowych - a będziesz żył długo i szczęśliwie. Spróbuj też naszego chmielonego na zimno American Golden Ale, które potrafi wyprostować nawet najbardziej bujny zarost. Skala AleBrowaru: Goryczka 3/5, Słodycz 3,5/5, Moc 4/5, Kolor Zabójczy Blond. IBU 60. Skład: woda; słody: Pale Ale, Pszeniczny, Carared, Caraamber, Caramunich typ II, Carapils, Zakwaszający; Chmiele - Tomahawk, Simcoe, Citra, Chinook; cukier; drożdże Safale US-05. Premiera piwa odbyła się 26 września 2015 roku.
Dodał: stacher93 - 2015-10-06 16:57:11

oceny Oceny

Użytkownicy 7,57 / ilość: 46
Goście 8,29 / ilość: 7
średnia7,66 / ilość: 53

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar
2017-08-24 14:40:40
AleBrowar, Wrocław, 23.08.2017
Spodziewałem się czegoś lekkiego przyjemnego, a dostałem mocne i agresywne piwo. Wszystko było by dobrze, nie chodzi tu o to że jest niestylowe, bo jest niestylowe, tylko o to że może to być nieprzyjemne zaskoczenie. Może z butelki smakowało by lepiej.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-08-10 23:48:52
Zapach : jest słodycz , delikatna przyjemna karmelowość , bardzo delikatne w smaku ciężko mi wyczuć cokolwiek więcej.

Smak : słodycz również taka karmelowa-toffi ale czuć tę moc piwa , przyjemnie się je pije , nawet bardzo bo ta słodycz nie przytłacza ,a dobra jest kontra kwaskowa , wrażenie goryczy raczej spowodowane przez alkohol , podbudowa słodowa również główną rolę tutaj gra.

Piwo z początku wypadało słabo , choć po wybiciu trochę , poczekaniu aż sobie odpocznie w szkle naprawdę zasłużyło sobie na ocenę wyżej , bo naprawdę przyjemnie się pije jak na 7% , nie wychodzi tutaj alkohol , jest słodkie i nie przytłaczające a dobrze wyważone , ciekawa pozycja do przetestwowania choć nie urzeka i nie rzuca na kolana , po prostu ciekawe piwo(jak to w krafcie często bywa).
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2017-07-22 17:46:41
Warka 30. 10. 2017
Zastanawia mnie, czemu AleBrowar zdecydował się wypuścić tak mocno odfermentowane Golden Ale... Piwo w stylu powinno być jasne i rześkie, a jest treściwe i mocne.
Aromat: Słodowo-melanoidynowy, to pewnie wina zasypu. Ze szkła nuty ziemisto-ziołowe.
P: Piana biała, średni obfita. Dziurawi się, ale tworzy się koronka.
B: Barwa głęboka. Zbyt głęboka, jak na ten styl. Herbaciana, lub ceglasta. Piwo opalizujące.
Smak: Profil słodowo-karmelowy. Pełne w smaku, z wyraźnie zaznaczoną, ziołową goryczką.

Piwo mocno niestylowe. Po takiej zawartości alkoholu można się już spodziewać IPA, a tutaj mamy obiecane sesyjne Golden Ale, którego nie jak, nie można się doszukać.
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar
2017-04-13 22:13:20
Mocne i treściwe piwo. Mocno słodkie z konkretną żywiczną goryczką rozbijającą się jednakże o ten mocny słód. Słodycz dominuje. Dobre piwo, ale tylko dobre.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.