AleBrowar El Fruto
AleBrowar El Fruto
AleBrowar El Fruto
% alk. 8.0
Blg 20.0
5907222039106addbarcode
ulubione: 14

Uwarzone przez AleBrowar.
Może i jest wrocławskim krasnalem, ale również najlepszym trenerem na świecie. Rzekł kiedyś, El Fruto, jak wygrasz tę walkę to stawiam Ci aromatyczne i owocowe, pociśnięte mango Haze Juicy Double IPA z AleBrowaru. I wygrałem!
Nie zwalniamy ani na chwilę i prezentujemy Wam kolejne piwo. Będzie to soczyste Haze Juicy Mango Double IPA, czyli mgliste, soczyste, podwójne New England uwarzone z dodatkiem mango. Piwo jest kolejnym z serii New England, o której początku informowaliśmy przy okazji premiery Not Do Scary.
Tym razem przygotowaliśmy piwo nieco mocniejsze, a żeby podkreślić jego soczystość i owocowość dodaliśmy do niego mango. Surowce dobraliśmy bardzo starannie, identycznie jak to miało miejsce w przypadku Not So Scary. Mamy więc słody ze słodowni Simpson, droższe The Yeast Bay i specjalnie przygotowane odmiany chmielu.
El Fruto wraz ze swoim trenerem przybył do nas na specjalne zaproszenie i z okazji pewnej imprezy… Jak możecie się łatwo domyślić, chodzi o coś związanego z Wrocławiem. Nie będziemy trzymać Was w niepewności, nadchodzą I urodziny AleBrowar Wrocław. Nasz wrocławski bar będzie więc miejscem premiery El Fruto, a dokładnie odbyła się ona 18 sierpnia 2017.
[opis producenta za oficjalną stroną internetową]
Dodał: Barcelonismo - 2017-09-10 07:58:50

oceny Oceny

Użytkownicy 7,63 / ilość: 54
Goście 6,57 / ilość: 7
średnia7,51 / ilość: 61

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Amciakpiwosz
starstarstarstarstar
2021-05-19 17:14:36
czuć mango i nie czuć alkoholu. no i zapach ładny - świeżych owoców takich. Polecam bo ma 8%
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 10, wygląd: 8 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar
2021-04-04 08:56:44
Kolor pomarańczowy, mętne, soczkowe. Piana grubopęcherzykowa, szybko opada. Zapach słodkawy w kierunku soku multiwitamina. Gładkie w fakturze, alkohol schowany. W smaku pełne , lekko kwaśne, goryczką niestety niewysoka. Nie jest też zalegająca, czuć cytrusy. Niezłe, ale na tle konkurencji to za mało i w konsekwencji wypada przeciętnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
windxore
starstarstarstarstar
2021-03-30 22:30:29
Aromat:
Owocowo, wyraźne mango na pierwszym planie, później trochę tropików i multiwitaminy.

Faktura / odczucie w ustach:
Piwo średnio nagazowane, umiarkowanie słodkie, wysoka goryczka, alkohol subtelnie rozpala przełyk. Ciało w sam raz jak 20 blg DIPA.

Smak:
Zgodnie z aromatem, jest owocowo, tropikalnie, czuć soczyste mango. Jest pomarańczowa kwaskowość, kończy się przyjemną goryczką grepfrutową. Przyjemnie połączenie intensywnego charakteru podwójnej ipy z owocowością z hazy.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-08-08 16:27:36
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu wyraźne owocowe nuty, egzotyka, tropiki, na pierwszym rzucie oczywiście mango, trochę żywicy oraz karmelu, pachnie soczkowo, zachęcająco. W smaku bardzo treściwe, egzotyka w postaci mango zdecydowanie dominuje na podniebieniu, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, efekt soczkowy, spora soczystość,, czuć również karmel, dalej żywicę, słabsza kontra kwaskowa, świetnie zamaskowany alkohol, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Alebrowaru, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 23.02.2021. Bardzo przyjemna Hazy Juicy IIPA. Pomimo wysokiego woltażu jest wysoce pijalna i orzeźwiająca. Tropiki obecne na kubkach smakowych, mango, papaja takie klimaty... Jestem ukontentowany. 8 ode mnie, zasługuje na co najmniej tyle.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.