AleBrowar El Fruto
AleBrowar El Fruto
AleBrowar El Fruto
% alk. 8.0
Blg 20.0
5907222039106addbarcode
ulubione: 10

Uwarzone przez AleBrowar.
Może i jest wrocławskim krasnalem, ale również najlepszym trenerem na świecie. Rzekł kiedyś, El Fruto, jak wygrasz tę walkę to stawiam Ci aromatyczne i owocowe, pociśnięte mango Haze Juicy Double IPA z AleBrowaru. I wygrałem!
Nie zwalniamy ani na chwilę i prezentujemy Wam kolejne piwo. Będzie to soczyste Haze Juicy Mango Double IPA, czyli mgliste, soczyste, podwójne New England uwarzone z dodatkiem mango. Piwo jest kolejnym z serii New England, o której początku informowaliśmy przy okazji premiery Not Do Scary.
Tym razem przygotowaliśmy piwo nieco mocniejsze, a żeby podkreślić jego soczystość i owocowość dodaliśmy do niego mango. Surowce dobraliśmy bardzo starannie, identycznie jak to miało miejsce w przypadku Not So Scary. Mamy więc słody ze słodowni Simpson, droższe The Yeast Bay i specjalnie przygotowane odmiany chmielu.
El Fruto wraz ze swoim trenerem przybył do nas na specjalne zaproszenie i z okazji pewnej imprezy… Jak możecie się łatwo domyślić, chodzi o coś związanego z Wrocławiem. Nie będziemy trzymać Was w niepewności, nadchodzą I urodziny AleBrowar Wrocław. Nasz wrocławski bar będzie więc miejscem premiery El Fruto, a dokładnie odbyła się ona 18 sierpnia 2017.
[opis producenta za oficjalną stroną internetową]
Dodał: Barcelonismo - 2017-09-10 07:58:50

oceny Oceny

Użytkownicy 7,7 / ilość: 46
Goście 6,57 / ilość: 7
średnia 7,55/10 / ilość: 53

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2021-04-04 08:56:44
Kolor pomarańczowy, mętne, soczkowe. Piana grubopęcherzykowa, szybko opada. Zapach słodkawy w kierunku soku multiwitamina. Gładkie w fakturze, alkohol schowany. W smaku pełne , lekko kwaśne, goryczką niestety niewysoka. Nie jest też zalegająca, czuć cytrusy. Niezłe, ale na tle konkurencji to za mało i w konsekwencji wypada przeciętnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
windxore
starstarstarstar

2021-03-30 22:30:29
Aromat:
Owocowo, wyraźne mango na pierwszym planie, później trochę tropików i multiwitaminy.

Faktura / odczucie w ustach:
Piwo średnio nagazowane, umiarkowanie słodkie, wysoka goryczka, alkohol subtelnie rozpala przełyk. Ciało w sam raz jak 20 blg DIPA.

Smak:
Zgodnie z aromatem, jest owocowo, tropikalnie, czuć soczyste mango. Jest pomarańczowa kwaskowość, kończy się przyjemną goryczką grepfrutową. Przyjemnie połączenie intensywnego charakteru podwójnej ipy z owocowością z hazy.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2020-08-08 16:27:36
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu wyraźne owocowe nuty, egzotyka, tropiki, na pierwszym rzucie oczywiście mango, trochę żywicy oraz karmelu, pachnie soczkowo, zachęcająco. W smaku bardzo treściwe, egzotyka w postaci mango zdecydowanie dominuje na podniebieniu, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, efekt soczkowy, spora soczystość,, czuć również karmel, dalej żywicę, słabsza kontra kwaskowa, świetnie zamaskowany alkohol, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Alebrowaru, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 23.02.2021. Bardzo przyjemna Hazy Juicy IIPA. Pomimo wysokiego woltażu jest wysoce pijalna i orzeźwiająca. Tropiki obecne na kubkach smakowych, mango, papaja takie klimaty... Jestem ukontentowany. 8 ode mnie, zasługuje na co najmniej tyle.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar

2020-06-20 10:22:53
Aromat słodki i owocowy. Prosty, bo czuć tylko mango, ale za to wyrazisty. Piana średnio obfita, drobno i średnio pęcherzykowa. No przyjemny wygląd. Ciemnożółty, hazy. Soczkowo z wyglądu. W szkle aromat poszedł w takie przejrzałe owoce tropikalne. Poza wcześniej wspomnianym mango, doszukać się można też gujawy. Fajne wysycenie, bo jest takie konkretne, ale nie przesadzone. Ciało jak na 20 BLG, to myślę, że jest okej. Gładkość jako tako. Fajna owocowość, ewidentnie mamy mango. Szkoda, że to nie efekt z chmielu, tylko z dodatku pulpy, ale myślę, że i tak warto pochwalić. Piwo jest dość soczyste. Nie jest soczkowe, a szkoda, bo tego brakuje. Czuć bardzo mocną słodowość. Piwo jest bardzo słodkie, wręcz zachacza o ulepa. Na szczęście jest złamane konkretną goryczką, która z każdym łykiem się wzmaga. Goryczka jest taka lekko piekąca. Słyszałem wiele nieprzychylnych opinii o tym piwie, ale dla mnie jest smaczne, bo jest owocowo i z fajną goryczką.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010