AleBrowar & Pinta & Piwoteka B-Day 4 Panie Proszą Panów
AleBrowar & Pinta & Piwoteka B-Day 4 Panie Proszą Panów
AleBrowar & Pinta & Piwoteka B-Day 4 Panie Proszą Panów
% alk. 3.0
Blg 9.0
brak koduaddbarcode

Czwarta edycja B-day to dobra okazja aby wznieść toast za polski kraft. Niech 2017 rok będzie dobrym czasem dla fanów piwnego rzemiosła. Tym razem uwarzyliśmy piwo lekkie, orzeźwiające i pijalne. Dodatek soku winogronowego i szampańskie drożdże w India Pale Ale, sprawiły, że w Panie proszą panów odnajdziecie coś z Seyval Blanc i rosyjskiego szampana. To dobry powód by uczcić piwem nadchodzący rok.

Składniki: woda; słód; chmiel; drożdże: Szampańskie; dodatki: Sok z winogron Seyval Blanc.

Piwo powstało w kooperacji browaru AleBrowar z browarami Pinta i Piwoteka.
Dodał: Shinodin - 2017-02-03 14:50:32

oceny Oceny

Użytkownicy 6,67 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia6,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2017-02-03 14:29:42
Jak dla mnie całkiem złożone, ciekawe i bardzo orzeźwiające piwo. Aromat bardzo przyjemny, lekko cytrusowy ale głównie kojarzył mi się z wieloma piwami w stylu saison. W smaku wysokie wysycenie, orzeźwiające, cytrusowe. Pije się bardzo przyjemnie. Doczepię się tylko do zerowej piany oraz zbyt słabej goryczki.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-02-01 21:49:42
Piana praktycznie żadna, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa z butelki do szkła i nie pozostaje już pod zupełnie żadną postacią. Barwa jaśniejsza słomkowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty szampańskie, winogronowe akcenty, kwaśne jakby mleczne klimaty. W smaku nieźle kwaskowe, czuć dodatek drożdży szampańskich, winne posmaki utrzymują się na podniebieniu, goryczka iluzoryczna, słaba kontra słodowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od AleBrowaru, etykieta bardzo jaskrawa, w miarę dobrze opisana, zielona kolorystyka. Warka 16.04.2017. To moje pierwsze w tym dziwnym stylu jakim jest Perlage Dry New Zeland IPA. Z Ipy to nie ma tutaj praktycznie nic, piwo to smakuje bardziej jak delikatny szampan, winogrona i owocowe klimaty, minimalne orzeźwienie zapewnione przez kontrę kwaskową. Współpraca trzech gigantów polskiego kraftu w mojej opinii w tym przypadku wypada dość blado. Nic specjalnego, ani to wytrawny wyrób, ani jakoś szczególnie smaczny... Można napić się symbolicznej lampki na nowy rok i tyle w temacie... 6 z plusem będzie moją oceną.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.