AleBrowar & Minister & Ostex Creative THX GUYS
AleBrowar & Minister & Ostex Creative THX GUYS
AleBrowar & Minister & Ostex Creative THX GUYS
% alk. 5.0
Blg 16.0
5907222039823addbarcode
ulubione: 1

Piwo jest owocem kooperacji dwóch browarów i agencji reklamowej Ostex Crative.

Składniki: woda; słód pale ale, słód pszeniczny, płatki owsiane, słód owsiany, płatki pszenne, słód dekstrynowy, słód zakwaszający, chmiele: Citra BBC, Chinook, Cashmere; ananas (1,5%), mango (0,7%); drożdże London Fog
Dodał: Ekoman69 - 2019-05-29 13:56:31

oceny Oceny

Użytkownicy 6,85 / ilość: 13
Goście 5,5 / ilość: 2
średnia6,67 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gulek
starstarstarstarstar
2019-12-24 20:46:01
Moja Warka była zdecydowanie przegazowana (Data spożycia: 27.01.2020)gaz wręcz szczypał w język i podniebienie przez co ciężko było doznać jakiś aromatów. Piana grubopęcherzykowa, wręcz na większość pokala. Piłem to piwo miesiąc przed terminem ważności ale i tak dziwne, że aż tak się podziało z tym piwem. Pierwszy raz doświadczyłem takiego przypadku, z brakiem gazu już się spotkałem ale nie aż z takim przegazowaniem.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar
2019-07-21 16:07:02
To piwo to aromatyczna i smakowa radość. Wygląd lekko odstaje,glównie z powodu średnio pęcherzykowej ,szybko znikającej piany. Na szczeście aromat i smak nadrabiają resztę. Można sie również przyczepić do zbyt wysokiego wysycenia. Świetne owocowe,cytrusowe i mocno tropikalne smaki idą w kontrze z lekką,słodowa podbudową.Mocno orzeźwiające, przydaje się w takie gorące dni jak dzisiejszy.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-07-03 21:39:21
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przede wszystkim nuty owoców egzotycznych (ananas, mango, marakuja), fajna soczkowość, jest przyjemnie owocowo, tropikalnie, aż chce się spróbować. W smaku akcenty tropikalne odgrywają nadal główną rolę, soczkowość obecna, pojawiają się klimaty zbożowe oraz żywiczne, goryczka lekko zalegająca o profilu owocowym, słabsza kontra kwaskowa, gładka faktura, optymalna treściwość, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel OD Alebrowaru, etykieta świetnie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 27.01.2020. Udana, choć nie rewelacyjna DDH NE IPA uwarzona kooperacyjnie przez Alebrowar i Ministra. Mało czuć chmielowości, więcej dodatku egzotycznych owoców ananasa i mango. Może takie było założenie, ale ja po DDH wymagam tej świeżej nuty chmielowej a nie soku owocowego. Niemniej jednak nie uważam żeby to piwo zasługiwało na mniej niż 7, zdecydowanie dla fanów egzotycznych klimatów.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2019-06-28 14:15:58
W aromacie cytrusy i owoce tropikalne, a także charakterystyczna woń dla Citry - tj. intensywny cytrus, wymieszany z nutą świerkowo sosnową. W tle mango, odrobina melona. Średnio intensywny aromat.

Piwo o ciemno złotej, troszkę przygaszonej barwie. Zmętnione, jednak nie jest to soczek. Piana obfita, średnio pęcheryzkowa ale są też duże bąbelki na powierzchni. Opada bardzo powoli, ale wynika to za pewne z faktu że piwo wydaje się być mocno nagazowane.

Słodkie, mocno owocowe, gładkie, dość pełne, ku memu zdziwieniu nie jest tak mocno nagazowane jak przypuszczałem. Wysoka goryczka, świerkowo sosnowa, lekko wyczuwalny alkohol? Na pewno zaś wyczuwalny stricte drożdżowy posmak przy finishu. Kojarzący się z piwami pszenicznymi.

Tropical Sorbet DDH New England India Pale Ale - nazwa długa, ale nie do końca współgra z tym co otrzymałem. Ani tropical, a już na pewno nie sorbet, ani New England, ani DDH. Piwo owocowe, znów mocno nagazowane, z wysoką, sosnowo świerkową goryczką i dziwnym stricte drożdżowym posmakiem przy finishu. Przyjemnie owocowe, gładkie i słodkawe, ale to po prostu solidna, owocowa IPA i tyle.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.