AleBrowar & Birbant BaraCuda
AleBrowar & Birbant BaraCuda
AleBrowar & Birbant BaraCuda
% alk. 7.2
Blg 18.0
5907222039304addbarcode
ulubione: 4

Kooperacyjne piwo AleBrowaru i Birbanta w stylu double brown ale, pełne, aksamitne, urzekające aromatami czekolady i owoców.
Składniki: woda, słody Pale Ale, Brown Malt, Chocolate Malt, Caramalt, płatki owsiane, chmiele Palisade i Willamette, drożdże WLP028 Scottish Ale.
Piwo niefiltrowane i niepasteryzowane.
Dodał: nietzsche - 2018-05-21 07:57:43

oceny Oceny

Użytkownicy 7,62 / ilość: 26
Goście 6,75 / ilość: 4
średnia 7,5/10 / ilość: 30

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
lukas85
starstarstarstarstar

2019-03-18 22:40:10
Piana wysoka i ładnie zbudowana, jednak nietrwała. Zapach na początku, słodki, ciasteczkowy, potem nieco porterowy, kawowy. W smaku poprawne brown ale, niestety bez szału. Goryczka nie jest zbyt wysoka, treści też trochę jakby brakuje. Etykieta świetna, sprawia wrażenie, że mamy do czynienia z wyjątkowym piwem, ale jest tylko poprawnie +. 7 za smak dam, szkoda, bo miałem większe oczekiwania.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Krwawy
starstarstarstarstar

2019-01-06 06:15:20
Bardzo apetyczne. Ciemno brązowe, w zasadzie niemal czarne. Piana wysoka, drobna, zbita i puszysta. Beżowa w barwie, opada wolno Nie jest słodko i nie jest jakoś bardzo gorzko ? tak w sam raz.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Chrisrks
starstarstarstarstar

2018-11-09 17:18:11
Mnie ta kooperacja mocno przypadła do Baracuda. Jest to DBA,więc parametry piwa się zgadzają.Ma to przełożenie na wygląd,aromat i smak.Jest odpowiedni balans między słodyczą a goryczką.Lekko wyczuwalny alko w smaku nie wpływa na degustację.Czarna mocna kawa,gorzka czekolada,po ogrzaniu troszkę owocowe.Świetny styl piwa a w tym wykonaniu przekona sceptyków i pokaże dobrą drogę tym,którzy chcą poznać jak można uwarzyć dobrą DBA.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2018-08-05 21:32:54
Piana beżowa, drobnoziarnista, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu wyraźnie zaznaczone nuty czekoladowe oraz kawowe, palone i prażone klimaty, subtelne owocowe akcenty, po ogrzaniu minimalnie wyczuwalna alkoholowa woń. W smaku na podniebieniu w dalszym ciągu dominuje czekolada i kawa z przewagą tej drugiej, udana kontra kwaskowa, goryczka adekwatna do stylu lekko zalegająca, sporo karmelowej i palonej słodyczy, ciasteczka wraz z biszkoptami, nieźle zamaskowany alkohol, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Alebrowaru, świetnie wykonana graficznie etykieta, mogłaby być natomiast lepiej opisana. Warka 19.04.2019. Piwo w rzadko spotykanej dubeltowej wersji Brown Ale. Z początku ciekawe mocno kawowe i palone, głębia smaku zachowana. Natomiast wraz z ogrzewaniem i dalszym procesem degustacji staje się mdląco słodkie, karmelowa słodycz atakuje kubki smakowe, a pijalność spada na łeb na szyję. Kooperacyiny wyrób dwóch z topowych polskich browarów wyszła jako tako, średnio na jeża, że tak powiem. Za dużo słodyczy, za mało treści. Więcej niż 6 na pewno nie dam.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010