AleBrowar & Σόλο (Solo) Virgin Batch
AleBrowar & Σόλο (Solo) Virgin Batch
AleBrowar & Σόλο (Solo) Virgin Batch
% alk. 7.5
Blg 18.0
brak koduaddbarcode

Imperial Brown Ale z AleBrowaru uwarzony w kooperacji z greckim browarem Σόλο (Solo).

Skład: woda; słody: pale ale, monachijski II, Caramunich III, Caraaroma, Cara Special III, czekoladowy, melanoidynowy, pszeniczny, zakwaszający; chmiele: Chinook, Simcoe, Willamette, Columbus; drożdże US-05
Dodał: risik - 2017-10-11 08:34:19

oceny Oceny

Użytkownicy 7,38 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,38 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-08-11 17:16:05
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, pozostawiająca szczątkowy lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa z jaśniejszymi przebłyskami, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu mocne nuty karmelowe, palone klimaty i dużo słodowych aromatów, daleko w tle na granicy autosugestii kawa i czekolada. W smaku słodkie, karmelowe i chlebowe, paloność przez chwilę gości na kubkach smakowych, dobra kontra kwaskowa, goryczka tylko iluzoryczna, po ogrzaniu subtelnie wyczuwalne wonie alkoholowe, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od AleBrowaru, etykieta w srebrno-czarnej kolorystyce, graficznie ubogo, w miarę dobrze opisana. Warka 24.09.2017. Poprawny Imperialny Brown Ale, podoba mi się dobra kontra kwaskowa i paloność, która charakteryzuje ten styl, karmelu również jest tu pod dostatkiem. Ciekawa propozycja, niemniej jednak nie zachwyca jakoś bardzo, pijalność na stosunkowo wysokim poziomie, ale żebym jeszcze do niego wrócił...nie sądzę. 7 z mojej strony powinno być sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2017-05-12 22:52:35
Aromat pół-słodki, karmelowo czekoladowy. Trudno powiedzieć coś więcej w zasadzie. Słodka mleczna czekolada, karmel, toffee, nuta orzechów w tle.

Piwo o brązowej barwie (a to niespodzianka), mocno opalizujące. Pod światło rzuca ciemno burszytnowe refleksy. Piana obfita, beżowa, drobno i średnio pęcherzykowa która ma tendencje do brzydkiego dziurawienia się. Nie mniej jednak opada powoli i bardzo ładnie zdobi szkło.


Piwo pół-wytrawne, o średnim wysyceniu dwutlenkiem węgla i zaskakująco niskiej słodowej pełni. W smaku kawowe nieco na sposób kawy zbożowej. Poza tym posmaki karmelowe, oraz nuty ciemnego pieczywa i mocno przypieczonej skórki od chleba. Wyraźna też kwaskowatość, która pojawia się przy finishu i pozostaje długo po goryczce. Goryczka wysoka, lekko zalegająca. Aftertaste jak wspomniałem kwaskowaty i gorzki.

Dziwne piwo sobie AleBrowar wybrał na start. Baradzo dobre, przyjemne, acz nudne.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 10 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar
2017-05-04 13:00:34
Lekkie, kwaskowate, karmelowe, dobre piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.