Aldaris Porteris
Aldaris Porteris
Aldaris Porteris
% alk. 6.8
brak koduaddbarcode

Trochę lżejsza interpretacja stylu jakim jest Porter Bałtycki w wykonaniu łotewskiego browaru Aldaris, wchodzącego w skład grupy Carlsberg.
Ten Porter warzony jest zgodnie z tradycją, a dzięki karmelowym słodom zyskuje bogaty smak i aromat.
Dodał: rogullo - 2016-09-16 19:40:51

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 8 / ilość: 2
średnia7,67 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-01-25 21:54:54
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, lacing całkiem ciekawie osadza się na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieprzejrzyste i nieklarowne, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty karmelowe, palone akcenty, kawa czekolada i subtelne klimaty wiśniowe. W smaku słodkie, choć z charakterem, goryczka adekwatna do stylu, mocne palone akcenty utrzymują się na podniebieniu, ciemna strona mocy aktualna, minimalnie wyczuwalny alkohol, wiśnie, kawa i czekolada w tle, dobra karmelowa kontra słodowa, słabsza kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Alderis, etykieta w czarnej kolorystyce w klasycznym stylu, elegancka choć prosta. Warka 17.04.2017. Pomimo tylko 6,8% woltażu porter ten jest całkiem treściwy posiada głębię smaku. Jest to chyba moje pierwsze łotewskie piwo i jak na pierwsze spotkanie naprawdę nie jest źle. Smaczny porter, zachowana poprawność stylu pozytywnie wpływa na smak, a niech stracę i dam 7 z dużym minusem, gdyż po ociepleniu wyczuwalny jest alkohol, ale generalnie piwo na plus.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.