Abbaye de Vauclair Imperiale
Abbaye de Vauclair Imperiale
Abbaye de Vauclair Imperiale
Lager With Orange Peel
% alk. 7.5
3261570005032


Francuskie piwo jasne z suszoną skórką pomarańczy.
Piwo pasteryzowane.
Skład: woda, słód jęczmienny, glukoza, słód owsiany, słód pszenny, słód żytni, chmiel, 0,0008% suszona skórka pomarańczy, drożdże, przeciwutleniacz kwas askorbinowy.
Dostępne w butelkach 0,75l.
Dodał: Barcelonismo - 2017-08-03 09:52:36

Oceny

Użytkownicy 7,09 / ilość: 11
Goście 7,78 / ilość: 18
średnia 7,52/10 / ilość: 29

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Gość

2018-06-05 16:31:17
wyśmienite !!!!

prisoner

2017-11-17 15:56:47
Wynalazek znaleziony w Lidlu. Większa butelka i woltaż skusiły mnie do zakupu. Aromat lagera słodowy z nutą pomarańczy ale gdzieś tam w tle. W smaku słodkie, alkohol wyczuwalny gdzieś na podniebieniu, wysycenie okej- średnie goryczka niewielka ale z przyjemną, owocową nutą. Taka francuska ciekawostka bez szału ale też bez jakichś wad
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )

Shinodin

2017-10-19 22:49:28
Piana biała, drobnoziarnista, lekko gęsta i puszysta, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, ładny lacing utrzymuje się na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza bursztynowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty przyprawowe, słodowe akcenty, drożdżowe klimaty, w tle skórka pomarańczowa. W smaku słodziutkie, słodowe aromaty dominują na podniebieniu, dobrze ukryty alkohol pomimo wysokiego woltażu, załącza się lekka landrynka, goryczka iluzoryczna, tak samo jak kontra kwaskowa, z dozą skórki pomarańczowej, dobra kontra słodowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel, a raczej korek od szampana czy wina, dobrze prezentuje się w butelce, etykieta w czarnej kolorystyce, graficznie minimalistyka, ubogo opisana. Warka 24.11.2018. Słodki, francuski lager wspomagany skórką pomarańczową. Jak dla mnie brakuje jakiejkolwiek kontry goryczkowej czy kwaskowej żeby zbalansować tą słodycz, przez którą pijalność spada. Ciekawy jak na lagera dodatek, choć wydaje mi się, że ten potencjał nie został dobrze wykorzystany. Moja ostateczna ocena to 6, gdyż występuje tu stosunkowo mało wad, ale i pozytywów na próżno szukać. Przeciętny wyrób z niewykorzystanym zadatkiem na coś więcej.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

nietzsche

2017-10-05 23:22:32
Wygląd: kolor ciemne złoto, ładna, obfita, drobna piana, lacing taki sobie, bo trwała zbyt nie jest
Zapach: Pachnie ładnie, nie powiedziałbym, że to lager, bo oprócz skórki pomarańczowej są i banany, jak w jakimś weizenie, do tego biszkoptowa ciasteczkowość, belgijska, lekka zbożowość, pieprzność, piwnioczność
Smak: Pełne, słodkawe, puszyste, aksamitne, lekko wyklejające, wyraźna skórka pomarańczowa, do tego też ciasteczkowość jak z zapachu, sporo też innych owoców, wciąż czuję tego banana, lekka pikantność i ziemistość. Jak na lagera to jestem zaskoczony, bardzo fajna goryczka, nie chmielowa, a jakby od skórki gorzkiej pomarańczy.
Alkohol jest bardzo dobrze ukryty, zwodnicze piwo
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010