Abbaye Alveringem Blonde
Abbaye Alveringem Blonde
Abbaye Alveringem Blonde
% alk. 6.2
brak koduaddbarcode

Piwo rzekomo pochodzące z opactwa Alveringem, produkowane chyba dla L. Eclerca. Typowy jasny koncernowy lager, bezpłciowy. W zapachu brak poważnych wad, w smaku delikatna goryczka, ale na plus sam fakt, że występuje i jest całkiem przyjemna. Piana szybko opada, ale jednak jej resztki pozostają do końca degustacji. Piwo raczej, żeby wypić i dosyć szybko zapomnieć, zresztą nie miałem wobec niego żadnych oczekiwań. Z informacji na kontrze dowiadujemy się tylko, że zawiera słód jęczmienny.
Dodał: jando - 2015-06-24 09:17:38

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-06-14 16:04:31
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, minimalny lacing. Barwa ciemniejsza bursztynowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu słodowe akcenty, aromat przypraw i drożdży. W smaku przyprawy przeplatają się z cierpkością i kontrą słodową, wyczuwalny jest niestety i to dość mocno alkohol, szczególnie po ogrzaniu. Degustowane w wersji puszkowej, nie wiem czy występuje inna, puszka średnio wyględna, nie przyciąga uwagi. Średniej jakości koncernowe piwo, delikatnie przyprawione z chemicznym posmakiem, nic specjalnego...5 z plusem ode mnie to naprawdę górna ocena jaką mogę dać za ten wyrób.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.