Žatec Strong
Žatec Strong
Žatec Strong
% alk. 7.3
Blg 18.5
brak koduaddbarcode

Zapach: silnie słodowy , kwiatowy, słodko owocowy, karmelowy- średnio intensywny. Smak: ciężkawy - głównie słodowy, słodkawo-owocowy, chlebowy, karmelowy, nie uszczegółowiony akcent chmielowego aromatu- mało wyczuwalny; jednostajny z pojawiającą się z dość obfitą szorstką goryczką, przeplataną z narzucającą się cierpkością- tłumiącą akcenty smaku oraz zaniżającą pijalność. Piana: z początku obfita, zwarta, utrzymująca się ok 5 min, pozostająca do końca konsumpcji drobno- pęcherzykowa z dużymi "mydlanymi" bąblami, oblepia krawędzie ścianek szkła intensywnie. Objętość CO2 - średnia, pęcherzyki gazowe - "ostrawe". Kolor: jasno-bursztynowo-brązowo-wiśniowy, klarowny. Uwarzone z użyciem słodów: Mnichovský i karmelowy. Poddane procesowi pasteryzowania.
Dodał: PiwowarWWA - 2014-04-08 09:50:30

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia 5/10 / ilość: 1

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Misiek76447
starstar

2014-08-08 23:22:03
Bardzo mocny aromat owoców tropikalnych, przywodzący na myśl cytrusy, bardzo ładnie komponuje się z intensywną goryczą. Ogólnie piwo o bardzo charakterystycznym smaku, oryginalne i godne polecenia.
awatar
PiwowarWWA
starstarstarstarstar

2014-04-12 12:51:36
Mimo obfitego akcentu karmelu, w smaku- posmaki pojawiające się za nim są mocno odpychające i nienaturalne. Niepodobne do piwa, oraz nieświeże , ot taki nieco lepszy koncerniak
.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010