Černovar Světlé
Černovar Světlé
Černovar Světlé
% alk. 4.9
Blg 12.0
8594053490168addbarcode

Czeski Pils, złoty kolor, delikatna biała piana ze średnich pęcherzyków, chmielowy zapach, w smaku czuć nieco goryczy chmielu z domieszką dziwnej słodyczy, zboża, oraz dziwny posmak metalu. Lekki gorzki smak. Piwo jest całkiem do wypicia, ale z wyraźnymi aromatami pasteryzacji.
Dodał: Shinodin - 2014-04-30 14:21:11

oceny Oceny

Użytkownicy 6,33 / ilość: 6
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia6,88 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2022-06-24 04:01:51
Wygląd: jasny burstyn, klarowne, piana spora, ale raczej średnio pęcherzykowa, szybko się redukuje, lacing u góry szkła ładny
Zapach: czerwone owoce, trochę korzenności, odrobina karmelu, ale i nuta miodu i landryny jak w jakimś Radegaście, a piwo świeże, bo z 22 kwietnia, w dodatku w puszce.
Smak: Nie jestem fanem piw z Rakovnika, ale podstawowe pod marką Bakalarz bywają przyzwoite, Cernovar to ich marka eksportowa, więc można by pomyśleć, że premium, tymczasem w porównaniu do podstawowych to goryczki tu niemal brak. Piwo pełne, aż przesadnie, bo to 11 odfermentowana prawie do 5%, fajna chlebowość, w czeskich nietypowa, słodowość czeska biskoptowa z nutą karmelu, nachmielenie przyzwoite, takie korzenne, czerwono-owocowe, ale też i nuta landrynkowa, która mnie odrobinę wkurza. Ogólnie piwo pełne, słodowe, nachmielone na aromat, ale takie se, ciut mdłe.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.