Černá Hora Borůvka
Černá Hora Borůvka
Černá Hora Borůvka
Friut Beer
% alk. 4.4
brak kodu
orientacyjna cena: 4,40 zł


Piwo jasne pełne o smaku jagody charakteryzujące się harmonijną pełnią smaku uzyskaną dzięki naturalnym surowcom użytym w procesie warzenia. Jagodowy smak piwa został uzyskany dzięki dodaniu maceratu z suszonych jagód. Kolor złoto-pomarańczowy, lekko mętny. Piana biała, po przelaniu do kufla gęsta, długo opada i przyjemnie zostaje do końca picia. Zapach chmielowy, w tle lekkie, podkreślam - lekkie aromaty borówkowe. Nasycenie dwutlenkiem węgla dosyć spore. Powiedzmy sobie szczerze - to piwo bardziej aromatyzowane, niż smakowe. W smaku jest OK - delikatne aromaty borówkowe mieszają się z wyraźną goryczką, dość długo utrzymującą się na języku. Smak piwa jest jednak wyczuwalny.
Dodał: doktor_piwo - 2012-09-21 10:54:00

Oceny

Użytkownicy 6,6 / ilość: 48
Goście 7,73 / ilość: 30
średnia 7,04/10 / ilość: 78

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Moje_Zdrówko

2017-05-01 13:07:14
Sugerując się etykietą i nazwą miałam wrażenie, że Borůvka będzie ciemnym piwem z dodatkiem owocowego soku. W szkle okazała się być niczym kompot z pianką, ale bez owoców, gdyż zamiast soku dodano tutaj 0,1% aromatu. Brak mdłej słodyczy w postaci dolewanego soku osobiście oceniam pozytywnie. Dzięki temu piwo zachowało swój piwny, mimo iż średni, charakter.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

vitia

2015-09-29 14:07:33
To, że nie było słodkie mnie nie zdziwiło, czeskie smakowe tak mają i chwała im za to. Ale moje kubki smakowe okazały się zbyt mało wrażliwe i żadnych borówek tu nie wyczułem... Piwo ogólnie w porządku, całkiem przyzwoite. Oczekiwania były jednak bardziej owocowe i tu może nie tyle rozczarowanie co... zdziwienie.
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 5 )

Gość

2015-06-20 20:20:11
moja żona je uwielbia,ja też.Sezonowe,więc w czeskich marketach się wnet pojawi:)

Stacher93

2014-06-30 16:26:18
Barwa rubinowa, klarowna.Piana biała, wysoka na centymetr po nalaniu, o drobnej strukturze.Dosyć szybko się dziurawi, równomiernie zdobi szkło.Aromat umiarkowanie intensywny, zdominowany przez słodkie czerwone owoce.W smaku lekka słodycz, na którą szybko nachodzi połączenie owocowej kwaśności z łagodną goryczką.Wysycenie średnie.Przyzwoite piwo, trochę przeleżało u mnie w szafce i niestety lekko straciło swoją ważność.Mimo tego nie okazywało żadnych oznak, jakoby mogło się zepsuć.Najważniejsze, iż nie było słodkie, bo tego w owocowych piwach nie toleruje.
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010