Černá Hora Forman Světlý
Černá Hora Forman Světlý
Černá Hora Forman Světlý
% alk. 0.5
brak koduaddbarcode

Bezalkoholowe piwo jasne, warzone przez czeski Pivovar Cerná Hora. W składzie: woda, słód jęczmienny, chmiel, produkty chmielowe i substancje słodzące E954. Pasteryzowane. Barwa jasno-złota, idealnie klarowna. Piana biała, po nalaniu dosyć wysoka. Składa się z średnich pęcherzy, niestety bardzo szybko opada do strzępek z cienkim pierścieniem. Posiada delikatny, głównie brzęczkowo-słodzikowy aromat, charakterystyczny dla piw bezalkoholowych, w tle wyczuwalny słód i lekkie siano. W smaku na początku umiarkowany słód, następnie nachodzi na niego dość wyraźny słodki, brzeczkowy posmak. Na finiszu ukazuje się przyzwoita, lekko ziołowa goryczka. Wysycenie średnie, w normie.
Dodał: Stacher93 - 2014-07-22 09:04:56

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 2
Goście 8 / ilość: 2
średnia7 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-08-07 17:19:31
Klasyczne piwo bezalkoholowe, kupione raczej dla etykiety.Czasem nachodzi mnie ochota na wypicie czegoś bez %, nawet lubię ten charakterystyczny słodki posmak brzęczkowy.Jednak jeszcze bardziej przepadam, gdy piwo bezalkoholowe uwarzone jest tak aby jak najbardziej przypominało normalne piwo z zawartością alkoholu.Niestety to dość rzadkie zjawisko.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.