Černá Hora Borůvka
Černá Hora Borůvka
Černá Hora Borůvka
% alk. 4.4
brak koduaddbarcode
ulubione: 5
cena: 4,40 zł

Piwo jasne pełne o smaku jagody charakteryzujące się harmonijną pełnią smaku uzyskaną dzięki naturalnym surowcom użytym w procesie warzenia. Jagodowy smak piwa został uzyskany dzięki dodaniu maceratu z suszonych jagód. Kolor złoto-pomarańczowy, lekko mętny. Piana biała, po przelaniu do kufla gęsta, długo opada i przyjemnie zostaje do końca picia. Zapach chmielowy, w tle lekkie, podkreślam - lekkie aromaty borówkowe. Nasycenie dwutlenkiem węgla dosyć spore. Powiedzmy sobie szczerze - to piwo bardziej aromatyzowane, niż smakowe. W smaku jest OK - delikatne aromaty borówkowe mieszają się z wyraźną goryczką, dość długo utrzymującą się na języku. Smak piwa jest jednak wyczuwalny.
Dodał: doktor_piwo - 2012-09-21 10:54:00

oceny Oceny

Użytkownicy 6,53 / ilość: 49
Goście 7,5 / ilość: 28
średnia6,88 / ilość: 77

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2018-12-16 20:16:27
To jest dla mnie jedno z najciekawszych piw. Słodki owocowy smak to coś, czego to piwo nie ma. Za ten delikatny aromat jagody i wytrawność je uwielbiam. Zachowany jest tutaj świetny smak piwa. Jak ktoś lubi piwo z sokiem to znaczy, że nie lubi piwa. Połączenie aromatu jagody i goryczki jest tutaj genialne. Przejeżdżałem kiedyś w pobliżu browaru i musiałem odwiedzić tę miejscowość. Ludzie na miejscu również okazali się wspaniali. Wymieniłem u przypadkowych przechodniów blaszane euro na czeskie korony w korzystnym kursie, dzięki czemu mogłem kupić ulubione piwo i pamiątkowy kufelek prosto z browaru.
awatar
Moje_Zdrówko
starstarstarstarstar
2017-05-01 13:07:14
Sugerując się etykietą i nazwą miałam wrażenie, że Borůvka będzie ciemnym piwem z dodatkiem owocowego soku. W szkle okazała się być niczym kompot z pianką, ale bez owoców, gdyż zamiast soku dodano tutaj 0,1% aromatu. Brak mdłej słodyczy w postaci dolewanego soku osobiście oceniam pozytywnie. Dzięki temu piwo zachowało swój piwny, mimo iż średni, charakter.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
vitia
starstarstar
2015-09-29 14:07:33
To, że nie było słodkie mnie nie zdziwiło, czeskie smakowe tak mają i chwała im za to. Ale moje kubki smakowe okazały się zbyt mało wrażliwe i żadnych borówek tu nie wyczułem... Piwo ogólnie w porządku, całkiem przyzwoite. Oczekiwania były jednak bardziej owocowe i tu może nie tyle rozczarowanie co... zdziwienie.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2015-06-20 20:20:11
moja żona je uwielbia,ja też.Sezonowe,więc w czeskich marketach się wnet pojawi:)
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.