Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

5734


 Czy wiesz, że...

W znaczeniu ogólnym piwo to każdy napój otrzymany w wyniku enzymatycznej hydrolizy skrobi i białek zawartych w ziarnach zbóż i poddany fermentacji alkoholowej. W węższym znaczeniu pod pojęciem piwa rozumie się zawierający alkohol i dwutlenek węgla napój otrzymany w wyniku fermentacji alkoholowej wody, słodu i chmielu przy użyciu wyselekcjonowanych szczepów drożdży.

« Żywiec Porter | Leżajsk Pełne »
Łomża Export
Łomża Export
Premium Lager

Nazwa Export stanowi nawiązanie do obecności marki na rynkach zagranicznych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, dokąd jest eksportowane od 1997 roku.
Wyjątkowy smak i jakość piwa Łomża zawdzięcza powolnemu dojrzewaniu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
Prawdziwie regionalne piwo.

Alk. 5,7%    Ekstr. 11,8%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
ocena Użytkowników: 5,95 / ilość: 300
Dodał: admin - 2010-06-17 10:54:13
ocena Gości - 7,5 / ilość: 508
średnia ocena - 6,92 / ilość: 808
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Gość

Mam przed sobą Perła Export i Łomża Export nalalane w dwa takie same szkła. Wiem że to nie zawody ale piana opadła w tym samym czasie a kolor jest identyczny.
Istotne różnice są w smaku. Perła ma bardziej chmilowy smak a Łomża kwaskowaty i szczypiący w podniebienie. Faktycznie można porównywać to piwo do musującego słodkiego taniego szampana. Po dłuższej degustacji oba piwa stają się bardziej słodkie i mniej horyczkowe co jest dla mnie minusem. Perła o punkt wyżej.
2016-10-17 15:20:03

Gość

Witam serdecznie. Drodzy piwowarzy, na dzień chłopaka dostaliśmy wszyscy od dziewczyn z pracy coś co powaliło mnie kiedy wróciłem z pracy! Odpłynąłem, cofnąłem się w czasie, mózg zwariował, kubki smakowe razem z nim! PIWOWARZY! chcę poznać złote ręce które warzą ten niebiański smak! TAKIEGO PIWA NIE SMAKOWAŁEM OD 26 LAT! Pierwszy cudowny napój po którym nie mam zgagi!!! Chylę nisko czoło przed wykwintnym kunsztem warzenia piwa... kraina mlekiem i miodem płynąca po każdym łyku... nic więcej nie powiem, chyba że WY mnie zapytacie. Łomża, to magia. Jakim cudem tego dokonaliście? BRAWO,BRAWO,BRAWO!!! Pozdrawiam... P.S. Wasze zdrowie... pycha!
2016-10-06 07:31:57

Gość

Nie wiem jak u was, ale u mnie Łomża od niedawna smakuje szampanem (konkretnie chodzi mi o tego "ruskiego" igristoje). Smak ten wyczuwalny po przełknięciu piwa. Wszystko zaczęło się niecałe pół roku temu.
2016-09-20 15:11:41

Gość
A i dodając na obecną chwilę-Perła Export nieporównanie lepsza.
2016-09-20 15:13:13

Gość

jeśli o mnie chodzi zgadzam się że bardzo podobne do Perły Export. Ogólnie napewno lepsze od Lecha czy Tyskiego sprzedawanego po prostu w hurcie.
2016-09-12 18:24:40

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Żywiec Porter | Leżajsk Pełne »
wykonanie choruzy.pl © 2010