Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

6355
 Reklama

      sklep detektywistyczny szpiegowski oferuje mini kamery szpiegowskie podsłuchy sportowe i samochodowe rejestratory.
      sklepdetektywa.com


 Czy wiesz, że...

22 czerwca 1997 roku Steven Petrosino wypil 1 litr piwa w 1,3 sekundy. Od tamtej pory ze wzgledow etycznych, w Ksiedze Rekordow Guinnessa nie sa zamieszczane rekordy dotyczace spozywania alkoholu.

Karta użytkownika - Stacher93

Na imię mam Piotr, Rocznik 93. Mieszkam w Częstochowie i od przeszło pięciu wraz z kumplami Kamil_93 i Rovaty próbujemy nowych piw. Mimo swojego młodego wieku spróbowałem już około 2000 rodzajów piwa. Zaczynałem oczywiście od koncerniaków i tanich piw marketowych. Z czasem próbowałem z kumplami co raz to lepszych piw regionalnych, rzemieślniczych oraz zagranicznych. Moja zasada to jedno nowe piwo dziennie, po pracy relaksuję się pijąc jakieś nowe, ciekawe piwo. Co parę tygodni ustawiam się z Kamil_93 i Rovaty na srogą degustację. Pijemy wtedy najciekawsze piwa jakie udało nam się zdobyć. Nie ma gatunku piwa, którego bym nie lubił, jedyne czego nie mogę przełknąć to piwa z chili, oczywiście chętnie ich próbuje, ale tylko do oceny, w małych ilościach. Najbardziej gustuje w piwach: wędzonych, stoutach, AIPA, Brown Ale i koźlakach pszenicznych. Piwa opisuje na dwa sposoby. Podczas moich codziennych degustacji tworzę rozbudowane recenzję. Piwa, których próbuję na piwnych degustacjach opisuje krótko i zwięźle.

Statystyka

subskrybenci Osoby subskrybujące komentarze tego użytkownika: 15
Piwa dodane do katalogu: 668zobacz wszystkie
Dotychczas wystawione oceny: 2261 zobacz wszystkie oceny


Najwyżej oceniane:
Maryensztadt #1 Projekt 30 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Deer Bear & whisker.beer Cracker 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Artezan Asap 2.0 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Roch Balios 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Omnipollo Noa Pecan Mud Cake 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Piwne Podziemie Kosiarz Umysłów 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Hopkins Biohazard 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Dark Horse Plead The 5th 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Pinta Table Brett 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Kormoran Imperium Prunum 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)

Najgorzej oceniane:
Rycerskie Mocne 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Van Pur Pilsener Super Mocne 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)
Głubczyce Stern Strong 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:3)
V.I.P Original Piwo Jasne 2/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:5)
Alkopoligamia 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)
Thor Strong 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:3)
Beczkowe Jasne 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)
Fuhrmann Pivson 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)
Głubczyce Mocne Grillowe 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)
EDI Piwo Mętne Niefiltrowane 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:3)


Piwa czekające na ocenę (0)

Brak

Piwa dodane do ulubionych (4)

Poszukuje piw (2)Napisane komentarze (2368)


o Brewklyn Żytnie Wędzidło
Pite dość dawno. Z tego co pamiętam przypadło mi do gustu. Od zawsze wielbiłem łączenie wędzonki z żytnim słodem. Piłem parę piw z tego browaru i nie licząc piekielnie pikantnego i pustego stouta, inne piwa były bardzo dobre.

o Szpunt Night Wolf Extreme Peated
Te Extreme Peated Edition to żadne Extreme przy Nafciarzu Dukielskim czy Biohazardzie. Wyrazista, torfowa wędzonka jest początkowo obecna w aromacie. W smaku jest jej dużo mniej. Da się do niej przezwyczaić, co oznacza, że nie jest taka baardzo wyrazista. Piwo całkiem niezłe, ale niczego nie urywa.

o Ghost King Kegwa Coffee Imperial Stout
Bardzo przyjemne, złożone piwo. Liczyłem, iż kawa będzie bardziej dominowała. Smak i aromat to wyrazista, czekoladowo-kakaowa słodycz z delikatnym, alkoholowym muśnięciem. Dopiero w tle pojawiała się przyjemna kawa, która nadawała temu piwu jeszcze bardziej pełnego, złożonego profilu. Kupione za około 20zł i warte swojej ceny.

o Piwojad Sir Barley
Kumpel zakupił to piwo, ponieważ zachęcił go gatunek i w miarę niska cena. Niestety ten browar nie ma dobrej opinii. Ich piwa oceniane są raczej słabo. Sam miałem okazję pić Onyksa i był baardzo średni. W Sir Barleyu bez zaskoczenia. Bardzo słodkie, karmelowe z toffee delikatnymi akordami wiśni. Do tego dość puste z tępą goryczką na finiszu. Piwo ciężkie i jeżeli ktoś ma ochotę na dobre BW to musi dorzucić do tych 10zł drugie tyle i kupić coś wyżej ocenianego.

o Dukla & BroKreacja Imperialny Nafciarz Dukielski
No cóż, maiłem wielkie oczekiwania względem tego piwa. Podstawowa wersja urwała i do momentu spróbowania Biohazarda była najmocniej wędzonym, torfowym piwem jakie miałem okazję piw. Swego czasu Nafciarza Dukielskiego można było dorwać w Tesco za 7zł. Imperial trochę poraził ceną, 25 zł, za 0,33l to moim zdaniem przesada. Za tyle miałbym jakiegoś zagranicznego sztosa. Co się okazało Imperialny Nafciarz taki sztosem nie był. Torfowa wędzonka wyrazista w aromacie, w smaku dużo słabsza. Piwo słodkie, w miarę gęste, ale momentami brakowało ciała. Dla mnie dość spory zawód. Liczyłem, że coś urwie, a tu taki sobie RIS z Torfem. Z cenami Brokreacja przesadza, Deep Dark Sea był też za 25 zł. Wine Cake chyba za 24... Nawet Pracownia Piwa nie ceni sobie tak swoich RISów.
wykonanie choruzy.pl © 2010