Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

6071
 Reklama Czy wiesz, że...

Największą na świecie kadź do piwa zbudowano w 1795 roku w browarze Meux w Londynie. Mieściło się w niej 860 000 galonów piwa porter.

Karta użytkownika - Shinodin

Statystyka

subskrybenci Osoby subskrybujące komentarze tego użytkownika: 2
Piwa dodane do katalogu: 371zobacz wszystkie
Dotychczas wystawione oceny: 1554 zobacz wszystkie oceny


Najwyżej oceniane:
Doctor Brew RIS Bourbon/Brandy Barrel Aged 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Artezan Preparat 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
BrewDog / Nøgne Ø / Mikkeller Black Tokyo* Horizon 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Petrus Aged Red 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Lindemans Faro 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Pinta Imperator Bałtycki 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
AleBrowar Hard Bride 9/10 (smak:8, zapach:8, wygląd:9)
Põhjala Must Kuld Porter 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Jan Olbracht Rzemieślniczy Piotrek Z Bagien American Pils 8/10 (smak:8, zapach:8, wygląd:8)
Doctor Brew Black Abbey 8/10 (smak:8, zapach:8, wygląd:8)

Najgorzej oceniane:
Podpiwek Konfederatów 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Fuhrmann Pils 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Połczyńskie Czarne 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Głubczyce Pils 1/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:1)
Argus Premium 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Ambrosius Free 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Clausthaler Classic 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Wrocławskie 1/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:1)
Koreb Łaskie Pszeniczne 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)
Husarskie Mocne 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)


Piwa czekające na ocenę (0)

Brak

Piwa dodane do ulubionych (67)


Poszukuje piw (0)

Brak

Napisane komentarze (1323)


o GURU Arts IBA
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko opadająca, dość ciekawy lacing. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieznacznie zmętnione, stosunkowo klarowne i przejrzyste. W zapachu nuty ciemne oraz palone, dużo karmelowych klimatów, słodowe aromaty, ciut zbożowości. W smaku słodziutkie, karmelowe, ze znikomą goryczką, słaba kontra kwaskowa, wyczuwalny alkohol, słabe aromaty wiśniowe, suszone owoce, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły szary, etykieta klasyczna niczym szczególnym się nie wyróżniająca, ubogo opisana, w białej kolorystyce z brązowymi elementami. Warka 09.10.2017. Powiem szczerze jest to moje pierwsze piwo w stylu Imperial Brown Ale, wydaje mi się, że akurat ten egzemplarz nie jest dobrym wyznacznikiem tego gatunku. Mocno wyczuwalny alkohol psuje odbiór, paloność faktycznie, subtelna wiśnia...jednak według mnie to nie jest to czego oczekiwałbym od tego stylu. Dam 6 z ogromnym minusem, bo było w miarę pijalne pomimo tych 8% woltażu, ale generalnie zdecydowanie nie polecam.

o Kraftwerk Rage Machine
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, szczątkowy lacing. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nieklarowne i nieprzejrzyste, dość mocno zmętnione. W zapachu nuty czekoladowe, kawowe i palone akcenty, lekki alkoholowy klimat. W smaku słodkie, chilli wyraźnie zaznacza się na podniebieniu nadając piwu ostrości, goryczka żadna, słaba kontra kwaskowa, czekolada i laktoza uzupełniają charakter, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w ciemnej kolorystyce, w miarę dobrze opisana, graficznie ubogo. Warka 13.09.2017. Ciekawy wyrób Kraftwerka Czekoladowy Milk Stout z dodatkiem chilli, nie jest to do końca moja bajka, ale zdecydowanie coś innego, interesującego. Według mnie za słodko, ostrość jest przyjemna, lecz brakuje tutaj minimalnego chociaż orzeźwienia. Po jakimś czasie staje się zwyczajnie mdłe, 7 z dużym minusem niech będzie moją oceną.

o Pauwel Kwak
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, z początku gęsta i obfita jednak dość szybko dziurawi się i pozostaje pod postacią skromnego wianuszka okalającego ścianki szkła, całkiem przyzwoity lacing. Barwa jaśniejsza rubinowa, raczej klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty drożdżowe, przyprawowe aromaty, lekki karmel i akcent alkoholowy. W smaku wytrawne, suszone owoce i belgijskie przyprawy, drożdże nadal obecne, alkohol nieźle zamaskowany, choć nie do końca i przy ociepleniu ujawnia swoją prawdziwą naturę, dobra kontra słodowa, goryczka subtelna, słabsza kontra kwaskowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel świetny, bo unikalny, tylko dla tego piwa, etykieta elegancka, ciekawie wykonana graficznie, ładnie się prezentuje na półce sklepowej. Warka 16.04.2017. Mocne, treściwe belgijskie piwo. Owocowe i alkoholowe, zdecydowanie wytrawne, gdyby nie ten alkohol, dodałbym piwo do ulubionych, jednak nawet w ilości 330ml po jakimś czasie to przeszkadza. Mocna 7 z mojej strony, liczyłem na ciut więcej. Jest moc, ale pijalność jest na zbyt niskim poziomie żebym mógł dać coś więcej.

o Fabryka Piwa White Horse
Piana biała,drobno i gruboziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko opadająca, szczątkowa forma lacingu. Barwa ciemniejsza piaskowa, znacznie zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty goździkowe, bananowe i drożdżowe, jeżeli gdzieś występują cytrusy to są nieźle ukryte. W smaku cytrusy pojawiają się już nieco wyraźniej, akcenty charakterystyczne dla piw pszenicznych nadal obecne, goryczka znikoma, dobra kontra kwaskowa i słodowa, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel od Fabryki Piwa, etykieta ciekawie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 28.02.2017. Całkiem przyjemny American Weizen, choć do Hevelianuma od Lubrowa jeszcze trochę mu brakuje, jeśli chodzi o polskie wyroby w tym stylu White Horse plasuje się dość wysoko. Piwo mogłoby być bardziej aromatyczne i cytrusowe, jednak biorąc pod uwagę całokształt nie jest tak źle...A niech stracę i dam 7 z minusem, Fabryka Piwa tylko lekko powyżej średniej.

o Fabryka Piwa Disco Nite
Piana biała, drobnoziarnista, słabej jakości, momentalnie dziurawi się i nie pozostaje po niej żaden ślad, w wyniku czego oczywiście brak lacingu. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, nieźle zmętnione. W zapachu nuty wybitnie słodowe oraz kukurydziane, lekki alkoholowy akcent. W smaku gładkie, słodziutkie, nieznaczna kukurydziana goryczka na poziomie maksymalnie 20 IBU, a nie deklarowane 46, gdzieś w tle pojawia się owocowość, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Fabryki Piwa, etykieta dobrze opisana, graficznie bez szału, w białej kolorystyce. Warka 28.02.2017. Nic specjalnego, mocno słodowe India Cream Ale, zupełnie nie mój gust, brakuje żywicznych i cytrusowych aromatów, większego orzeźwienia. A tak dostajemy lekkie, kukurydziane piwo, które nie zachwyca, chwilę po degustacji można całkowicie zapomnieć jego smak. Jeden ze słabszych wyrobów Fabryki Piwa póki co, dam 6 z minusem, chyba tylko za górną fermentację i brak większych wad.
wykonanie choruzy.pl © 2010