Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

6355


 Czy wiesz, że...

Pub "Mathaser" w Monachium jest w stanie pomieścić 5500 osób i sprzedaje dziennie 48 tys. litrów piwa.

Karta użytkownika - Shinodin

Statystyka

subskrybenci Osoby subskrybujące komentarze tego użytkownika: 2
Piwa dodane do katalogu: 383zobacz wszystkie
Dotychczas wystawione oceny: 1595 zobacz wszystkie oceny


Najwyżej oceniane:
Doctor Brew RIS Bourbon/Brandy Barrel Aged 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Artezan Preparat 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
BrewDog / Nøgne Ø / Mikkeller Black Tokyo* Horizon 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Petrus Aged Red 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Lindemans Faro 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Pinta Imperator Bałtycki 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
AleBrowar Hard Bride 9/10 (smak:8, zapach:8, wygląd:9)
Põhjala Must Kuld Porter 9/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:9)
Kopyra & Widawa Shark 8/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:8)
Doctor Brew Barley Wine 8/10 (smak:9, zapach:9, wygląd:8)

Najgorzej oceniane:
Podpiwek Konfederatów 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Fuhrmann Pils 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Połczyńskie Czarne 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Głubczyce Pils 1/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:1)
Argus Premium 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Ambrosius Free 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Clausthaler Classic 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Wrocławskie 1/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:1)
Koreb Łaskie Pszeniczne 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)
Husarskie Mocne 2/10 (smak:2, zapach:2, wygląd:2)


Piwa czekające na ocenę (0)

Brak

Piwa dodane do ulubionych (69)
Poszukuje piw (0)

Brak

Napisane komentarze (1370)


o Argus Radler Grejpfrut
Piana praktycznie zerowa, dziurawi się momentalnie po przelaniu piwa do szkła i nie pozostaje pod zupełnie żadną postacią, lacing z racji tego zerowy. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu przyjemne nuty cytrusowe, a w zasadzie grapefruitowe, jak soczek. W smaku jest podobnie sok grapefruitowy z minimalnym dodatkiem piwa, fajnie kwaskowe, bez jakiejkolwiek goryczki, co ważne nie czuć większej chemii, po paru chwilach robi się z niego słodki ulepek, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, butelkowa nie występuje. Puszka bardzo ładnie wykonana graficznie, aż chce się spróbować zawartości. Warka 11.12.2016. Ciekawy, warty spróbowania Radler od Argusa, słodycz co prawda przytłacza, ale występuje tutaj dobra kontra kwaskowa. Jak na tą cenę jakość jest jak najbardziej adekwatna, można wypić bez krzywienia się, a i chemii za mocno nie czuć(choć na pewno jest tam jej sporo). Tym razem 6 z dużym minusem będzie ode mnie.

o Złoty Alban Jasne Pełne
Piana biała, drobnoziarnista, słabej jakości, lekkim wianuszkiem otacza ścianki szkła, dość szybko dziurawiąca się, lacingu oczywiście brak. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty wybitnie słodowe, landrynkowe klimaty i to by było na tyle... W smaku słodkie, puste, landrynka jest wszechobecna, brak goryczki i kontry kwaskowej, tylko i wyłącznie nienaturalna słodycz i subtelny posmak alkoholu, pomimo niskiego woltażu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, butelkowa raczej nie występuje, puszka w żółtej kolorystyce, graficznie ubogo. Warka 01.12.2017. Kupione tylko i wyłącznie do odhaczenia, gdyż ani nie rozumiem twórczości tych wykonawców, ani nie sprawia mi przyjemności picie tak marnego piwa. Gazowana słodzona woda o smaku landrynkowym, 3 z dużym minusem będzie według mnie sprawiedliwą oceną.

o Amber Black Horse 8,1%
Piana znikoma, biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, lecz bardzo szybko opadająca i zanikająca, lacing zerowy. Barwa ciemniejsza słomkowa, dość przejrzyste i klarowne, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu nuty wybitnie słodowe oraz alkoholowe, chemiczna landrynka. W smaku alkohol już wyraźnie wygrywa ze słodem, chemiczna landryna jest tylko tłem, potężna dawka alkoholu z nienaturalną goryczką to główne przymioty tego piwa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Degustowane w wersji puszkowej, butelkowa raczej nie występuje, puszka całkiem sympatyczna dla oka, dobrze dobrana kolorystycznie z interesującą grafiką. Warka 03.11.2016. 8,1% wyczuwalne w każdym łyku. Mocne niczym nie zamaskowane piwo, dla fanów szybkiego upojenia będzie jak znalazł. Jednak nie dla mnie, przyjemność picia na bardzo niskim poziomie, doznania smakowe również. Nie polecam oprawa lepsza od wnętrza, mogę dać maksymalnie 4 i nic więcej.

o Fasberg Cranberry
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, słabej jakości, średnio-szybko opadająca, brak widocznego lacingu. Barwa ciemniejsza słomkowa o lekkim różowym zabarwieniu, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu nuty słodowe, nie do końca naturalne, akcenty żurawinowe tak samo, czuć słodycz tylko wąchając piwo. W smaku to się potwierdza, jest bardzo słodko z przebijającą się nieśmiało chemiczną goryczką, żurawina faktycznie dominuje na podniebieniu, niekoniecznie naturalna, ale nie smakuje aż tak źle, brak kontry kwaskowej, tylko i wyłącznie słodka landrynka, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej, gdyż raczej nie występuje inna, dlatego nie ocenię kapsla ani etykiety, ocenię natomiast puszkę, która jest banalna graficznie i jak większość Fasbergów nie przyciąga uwagi na półce sklepowej. Warka 09.11.2016. Słodkie, owocowe piwo, zdecydowanie tylko dla fanów takiego piwnego mixu. Jak dla mnie jest oczywiście zbyt słodko, piwo nie orzeźwia, choć nie smakuje wcale tak źle, tytułowa żurawina faktycznie ujawnia się na podniebieniu. Stosunek ceny do jakości na solidnym poziomie, oczywiście nie jest to wysoka półka, lecz średnia pijalna, mało wadliwa. 6 z dużym minusem będzie moją oceną.

o V.I.P. Original Lager
Piana biała drobnoziarnista, marnej jakości, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, szczątkowa forma lacingu. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. Zapach wybitnie słodowy, landryna te sprawy, nie są to naturalne aromaty i w sumie tyle... W smaku oczywiście sztuczna, landrynkowa słodycz, o jakiejkolwiek goryczce można tylko pomarzyć, chemiczne aromaty, sam słód i nic więcej, po ogrzaniu wyczuwalny alkohol, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Niestety nie ocenię kapsla ani etykiety, gdyż piwo było pite w wersji puszkowej, nie sądzę żeby występowała inna. Puszka niczym nie wyróżniająca się, banalna graficznie. Warka 16.11.2016. Niskobudżetowe piwo ze znanego dyskontu, landrynkowe i nieprzyjemne w smaku, wodniste, nienaturalne. Mocniejsza wersja nieznacznie lepsza, zwykły v.i.p maksymalnie na marną 3 i na ani trochę więcej nie zasługuje.
wykonanie choruzy.pl © 2010