Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

6348


 Czy wiesz, że...

Najstarszym pubem z własnym browarem jest U Flekft w Pradze. Już w piętnastym stuleciu warzono tu piwo - najstarsze bowiem wzmianki pochodzą z 1499 roku.

Karta użytkownika - PiwowarWWA

Uwarzyłem niejedno piwo więc wiem jak powinno smakować. Obce posmaki, skwaśniałe lub zasłodzone brzeczki w celu zmylenia ludziom fatalnego smaku i fatalnej jakości piwa to codzienność jaką browary serwują mieszkańcom polski. Skład piwa: woda,słód jęczmienny,chmiel,drożdże browarnicze widnieją znacznie częściej na piwie, które piję, niż te z napisem "zawiera słód jęczmienny". Na co powinno się zwracać uwagę przede wszystkim w piwie? No więc na świeży zapach i smak. Piwo nie może mieć posmaku ziemi, powinno mieć intensywny zapach taki że po otwarciu wyraźnie czuć jego zapach a nie smród oraz powinno być dość gęste, gęstrze nieco od wody bo jeżeli jest wodniste to jest oszukane .... Właściwości medyczne -piwa: stymuluje funkcje żołądka, ułatwiając procesy trawienne; -stymuluje pracę wątroby i zapobiega marskości; -poprawia apetyt; -dostarcza cennych kalorii; -orzeźwia i odświeża; -ma właściwości pobudzające i uspokajające; -pomaga w zaburzeniach gastrycznych; -zapobiega gruźlicy; -korzystnie wpływa na pracę nerek; -rekompensuje utratę wody i soli mineralnych po dużym wysiłku; -łagodzi nerwobóle; zawiera -białka i aminokwasy (metionina, lizyna, walina, fenyloanilina) -składniki mineralne: żelazo, fosfor, wapń, potas i magnez; -witaminy: B, E, A, C, PP; -proteiny ,z tym , że PIWA ze sklepu NIE ZAWSZE SĄ PIWAMI! Chyba że są niepasteryzowane i/lub niefiltrowane z zawartością tylko naturalnych składników: wody, słodu/ów i chmieli: goryczkowych i aromatycznych i czasem naturalnych dodatków takich jak np. piołun, skórka gorzkiej pomarańczy, kolendra, soki owocowe, miód, surowce niesłodowane .TYLE>: )PIWO JEST PYSZNE!!! Jeszcze taka ciekawostka o tym jakie są gatunki piw: http://piwarium.pl/poster . Użyto funkcji indywidualnego poparcia, gdyż względy pozycjonowania produktów typu"piwa", zakończono jedynie w czasach syntetycznych spekulacji, w automatyczno- biologicznych stronach "znikąd". Estetyka produktów typu "piwa", od stron opakowań, to zasugerowana wartość "biedy i nędzy", splątywane patologicznym, ukrywanym prohibicyjnym wstrętem ustawodawców i rządzących regulacjami co do poprawnych , wielce oferujących bogactw " bezpiecznej i protokooperacyjnej pracy dla alkoholu"- do postaci czynności spożycia piw przez cywilizacje!!!

Statystyka

subskrybenci Osoby subskrybujące komentarze tego użytkownika: 0
Piwa dodane do katalogu: 59zobacz wszystkie
Dotychczas wystawione oceny: 375 zobacz wszystkie oceny


Najwyżej oceniane:
Kraftwerk Orgasmatron 10/10 (smak:5, zapach:5, wygląd:8)
Krzyż Południa 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:10)
Wąsosz Zimowe 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:9)
Ursa Śnieg na Beniowej 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:10)
Reden Mc Farmer 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:10)
Reden Milkołak 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:10)
AleBrowar Rowing Jack 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:9)
Z&Z Wojkówka AIPA 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:10)
Z&Z Wojkówka AIPA 10/10 (smak:10, zapach:10, wygląd:10)
Jan Olbracht Donar 10/10 (smak:9, zapach:10, wygląd:10)

Najgorzej oceniane:
Bowler Hat Kellerbier 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Bernardyńskie ciemne mocne, pszeniczne, dymione 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Doctor Brew Australian Weizenbock 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Piwo Naturalne o smaku kwiatu czarnego bzu 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Zduńskie Piwo Miodowe 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Cerveja Super Bock 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Jako Złoty Łan Piwo Niepasteryzowane 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Staropolski Alcoholica 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)
Krombacher Dark 1/10 (smak:2, zapach:1, wygląd:1)
Lvivske Porter 1/10 (smak:1, zapach:1, wygląd:1)


Piwa czekające na ocenę (0)

Brak

Piwa dodane do ulubionych (48)

Poszukuje piw (2)Napisane komentarze (591)


o Piekarnia Piwa Furman
Dobre pszeniczne, wyraziście chmielone w zapachu i smaku+ wytrawna słodowość, mniej drożdżowych estrów ,zakrytych już pod słodami, mega potężna chlebowość, lecz nieco ściągająca, trochę mało rześkie, wielki plus za brak filtru i kasacji drożdżyn.

o Książęce Ciemne Łagodne
Centralnie czuć w tym aspartam, ciekawe bo słód ze składu jakoś magicznymi sposobami niemożliwie, nieosiąga poziomów słodyczy równej syntetycznym słodzikom...

o Bernard Free (S Čistou Hlavou)
Take se bylejaku!

o Budweiser Budvar Original
Są naprawde złe, mocno alkoholowe i utlenione, wady zakryte aromatyczną czechochmieliną, niepodnoszącą wcale walorów, jak zapewne z założenia miało się dziać. Jest toksyczne a proces produkcji zapewne przeciwny do BIO

o Krombacher Weizen
To już nie te czasy aby nabierać się na syntetyczne chmieliny, po ponownej próbie konsumpcyjnej wypada fatalnie- z założenia miało raczej być imitacją dobrego piwa, i mocno kwaśną bazą, pod przykryciem aromatów- kondensować do pełni smaku, gdzie dzieje się to w drugą stronę i efekt finalny jest odrzucający i całkowicie niepodobny do piwa.
wykonanie choruzy.pl © 2010