Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

przeciw.com
 Ilość piw w katalogu: Czy wiesz, że...

W znaczeniu ogólnym piwo to każdy napój otrzymany w wyniku enzymatycznej hydrolizy skrobi i białek zawartych w ziarnach zbóż i poddany fermentacji alkoholowej. W węższym znaczeniu pod pojęciem piwa rozumie się zawierający alkohol i dwutlenek węgla napój otrzymany w wyniku fermentacji alkoholowej wody, słodu i chmielu przy użyciu wyselekcjonowanych szczepów drożdży.

« Leżajsk | Grand Imperial Porter »
Złote Lwy
Złote Lwy

Już od XIII wieku gdańscy piwowarzy słyneli w całym świecie. Wiele sekretów przetrwało do dziś. Złote Lwy przypominają wyjątkowo bogate tradycje gdańskiego piwowarstwa. Powstają Tradycyjną Metodą Warzenia, zgodnie z którą każdy gatunek piwa warzony jest w osobnych kadziach, wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu i polodowcowej wody.

Dzięki wyjątkowym metodom warzenia smak Złotych Lwów jest taki jak przed wiekami.


Alk. 5,6% obj.    Ekstr. 12,2% wag.
ocena Użytkowników: 6,71
Dodał: admin - 2010-06-10 08:19:36
ocena Gości - 7,77, średnia ocena - 7,28
Ilość ocen: 418
Wyróżnione komentarze:


  • nomaderro
    Kolor świetlisty, złocisty. Piana piękna, zwiewna i drobnoziarnista, opada dopiero po jakimś czasie. W zapachu dominuje lekko goryczka, ale czuć nutę chmielową. Smak ma bardzo delikatny, w tyle czuć dopiero goryczkę, ale całość rozpływa się po kubkach smakowych z łagodnością. Zakończenie ma nieco słodkawe. Zaskoczyłem się nieco jakością Złotych Lwów, bo z tego co pamiętam kiedyś było to średnio przyjmowalne piwo. A tu - niespodzianka. Nie dość, że da się to pić,...    pokaż całość »
    2013-11-02 22:19:16
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Gość

Gdzie mozna kupic piwo zloty lew
2015-07-22 16:44:52

Gość

MateoKrK
Czy ty wstawiasz komentarze według szablonu. Zwyczajnie szkodzisz.
2015-07-11 16:19:09

Slainte

Optymalna ilość chmielu, smak jest raczej pełny, głęboki, ciepły, wyrazisty. I rzeczywiście smakuje naturalnie. Przynajmniej na pierwszy rzut kubka (smakowego). Bardzo pozytywne wrażenie. Na drugi rzut kubka (drugiego, bo ten pierwszy się potłukł) jest tam jakiś delikatny akcent kwaskowy, jakby delikatny szczaw. Czy może szczawik zajęczy. Zbożowa słodycz, pełny smak, jest naprawdę fajnie.
2015-06-30 00:42:36
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )

dawid3003

Piwo pije ponownie po długiej przerwie i nadal mi to piwo smakuje. Może trochę za bardzo słodkie, ale i tak jest dobrze. Dla mnie browar Amber robi piwa na dobrym poziomie, większość jest dla mnie na 7.
2015-06-27 19:51:10
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 7 )
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Leżajsk | Grand Imperial Porter »
wykonanie choruzy.pl © 2010