Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

5882


 Czy wiesz, że...

Lodówkę wymyślił bawarski inżynier Karl von Linde, który już w 1871 roku zastosował system chłodzenia w browarze Spaten w Monachium, aby umożliwić produkcję piwa latem. Środkiem schładzającym był eter metylowy lub amoniak

« Harnaś Mocne 14.1° | Wiśnia w piwie »
Tyskie
Tyskie
Pale Lager

Tyskie jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku piwa.Od lat zdobywa uznanie zarówno w kraju jak i zagranicą. Wielokrotnie zostało uhonorowane najbardziej prestiżowymi laurami branży piwowarskiej. Koneserzy piwa cenią w
Tyskim łagodny chmielowy zapach, złocisty kolor oraz gęstą białą pianę.

Alk. 5,6%    Ekstr. 11,7%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
ocena Użytkowników: 4,34 / ilość: 606
Dodał: admin - 2010-07-05 09:32:12
ocena Gości - 4,52 / ilość: 1262
średnia ocena - 4,46 / ilość: 1868
Wyróżnione komentarze:


 • Haruspik
  Dawno,dawno temu gdy Polak taki jak ja nie miał wielkiego wyboru złotego trunku a nieliczne lecz zacne polskie Browary nie stosowały jeszcze złotej zasady udanego biznesu czyli: ? Maksymalizacja stopy zwrotu z kapitału? za wszelka cenę, To piwo było moim Ulubionym Umilaczem wolnego czasu. Ale przestało dawno Temu.
  Bo panowie z marketingu postanowili że wystarczy dobra Reklama promująca polski sport i trochę przyzwyczajenia do Marki i Sukces jest. Ale według mnie nie Wystarczy:(pokaż całość »
  2012-07-30 19:32:58

 • Gość
  Bardzo przeciętne piwo, bardzo wodniste, brak mu pełni. W smaku dominuje pusta koncernowa słodowość, chmiel prawie niewyczuwalny. Ponadto jest za słabo nagazowane, przez co w końcówce strasznie męczące, prawie niewypijalne. Zapach to istna tragedia: czuć ściera i warzywami, nic ponadto. Niestety! Dawniej było lepsze, ale to było 8-9 lat temu, teraz to napój dla pijaków, którzy wypiją wszystko co się pali orócz asfaltu albo dla dresiarzy, którzy nie znają niczego poza jasnym...    pokaż całość »
  2012-11-01 17:16:20

 • Beetle
  Apropos tego co piszesz napomnę pewną historyjkę: Mianowicie jakiś czas temu postanowiłem spróbować uświadomić swoich znajomych których ulubionymi piwami były wspomniane Tyskie, Lech itp. Na jedno z ogniskowych posiedzeń przyniosłem kilka ciechanów, Świerzych od Kormorana i Książęcych Lwówków. Znajomi wypili, skomentowali, byli wręcz zaskoczeni różnicą w smaku, intensywnością, chmielowością i treścią przyniesionych przeze mnie trunków. Zgodnie skrytykowali swoje "s...    pokaż całość »
  2013-03-24 11:25:24

 • Gość
  Niestety ale nasze rodzime piwo poza kilkoma z małych browarów nie nadaje sie do picia. Posmak kwaśności w ustach, paskudny smak to wizytówka żywców, tyskich, lechów i innych. Co jest tego przyczyna?? Wydaje mi sie że receptura, składniki, czas warzenia. Co jest dodawane do piwa nie wiem. Ale od zeszłego roku nie kupuje piw z duzych koncernów. Wolę zapłacic wiecej ale wypić Ciechana, Miłosława. Z przykrością stwierdzam że nawet pilsy z Lidla sa lepsze. Woda, chmiel i słód j...    pokaż całość »
  2014-04-01 08:57:27

 • severino
  Ocena będzie brutalna . Czuję się obrażony przez producenta tego czegoś .W krajach cywilizowanych np. w Danii nawet tanie piwo ma jakiś smak .tutaj Kompania P......ka traktuje mnie jakMurzyna (nic nie mam do Murzynów ).to coś o smaku żółci bydlęcej nie nadaje się do spożycia.Wiele lat temu pijałem gronie tyskie było super ,ale to historia..Ogólnie bojkotuję wyroby piwopodobne z koncernów ,do czego wszystkich napotkanych piwoszy namawiam.
  2015-03-22 00:38:35

 • nomaderro
  Kolor bursztynowy, jasna. Piana obfita i drobnoziarnista. Zapach podobny do większości koncernowych produktów - lekko słodowy, mało wyraźny. W smaku, który jest również mało wyrazisty, przebija na pierwszym miejscu akcent słodowy, dopiero gdzieś z tyłu czuć goryczkę chmielową. Niby jedno z najstarszych polskich piw. Niby zacne odznaczenia. Ale czy Gronie różni się jakoś szczególnie od pozostałych masowych piw? Nie sądzę. Słaby smak, niewyraźna goryczka... Nie jestem pew...    pokaż całość »
  2013-08-17 22:06:19

 • opons91
  Barwa jasnego bursztynu. Piana dość przyzwoita, biała ale niezbyt gęsta i jakby "pusta" w środku. Opada szybko zostawiając delikatne ślady na szkle. Zapach niby słodowy. Smak z goryczką ale taką płytką i trochę męczącą więc nie sprawia przyjemności. Wręcz charakterystyczne dla piw z Kompanii Piwowarskiej, bo niemal identycznie smakuje Żubr, Wojak czy Lech. Ot, koncernowy wytwór jak większość na rynku.
  2014-01-05 22:51:20
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Jacelinho

W browarni w Tychach smakowało inaczej było o wiele lepsze. A Tyskie z butelki to niestety słabe piwo. Smak taki nijaki. Zapach też. Po jednym Tyskim nie mam ochoty na drugie.Piję tylko jak dostanę za friko inaczej szkoda mi kasy na nie.
2016-09-07 22:25:53
Oceny tego użytkownika: 4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )

karlos

Puste, wysycenie okej, kolor słomkowo-żółty, piana szybciutko znika. Po konkretnym schłodzeniu można przełknąć gdy nie ma innego piwa w lodówce, lub gdy nie ma innego piwa w sklepach (co jest mocno wątpliwe :D). Ogólnie, lepiej omijać, kupować po dobrych promocjach.
2016-08-31 21:47:41
Oceny tego użytkownika: 3 ( smak: 1, zapach: 4, wygląd: 5 )

N1SZCZYC13L

Jedno z najlepszych piw za tę cenę, co nie znaczy, że wybija się ponad przeciętność. Najczęściej wybierane przeze mnie piwo na spotkania z kolegami.
2016-08-07 14:02:06
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

radoslaw

.. można wypić ..
2016-07-29 17:49:11
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Harnaś Mocne 14.1° | Wiśnia w piwie »
wykonanie choruzy.pl © 2010