Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

6071


 Czy wiesz, że...

Chmiel, który jest podstawową przyprawą stosowaną do produkcji piwa, potrafi rosnąć nawet ponad pół metra na dobę.

« Czarny Kot Piktogram | Władek Trzy Chmiele »
Szafarz piwo ciemne z miodem
Szafarz piwo ciemne z miodem
Spice, Herb, or Vegetable Beer

Naturalne czarne piwo o subtelnej słodyczy i chmielowo-miodowym zapachu. Uzyskanie dzięki zastosowaniu szlachetnych odmian chmieli i kompozycji naturalnych miodów pszczelich. Naturalną cechą piwa jest mętny kolor z pozostałości słodu występującym w piwie. Warzone jest na podstawie strzeżonej receptury. W składzie znajdują się słody jęczmienne i karmelowe, aromat, miód pszczeli.

Alk. 4,5%    Ekstr. 13,5%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
ocena Użytkowników: 5,92 / ilość: 25
Dodał: Brodzisław - 2014-08-30 10:16:26
ocena Gości - 8,67 / ilość: 39
średnia ocena - 7,59 / ilość: 64
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Gość

Pić tylko porządnie schłodzone!!!
Lubię, zwłaszcza letnie upalne dni.
pozdro.
2016-12-23 17:23:18

Holsten_SA

Podobnie jak Piwo Szafarza z tej samej serii jest to trunek mocno, zdecydowanie zbyt mocno słodki. W smaku czuć jedynie tą oblepiająca sztuczna słodycz. 4/10
2016-05-26 23:26:59
Oceny tego użytkownika: 4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )

Shinodin

Piana beżowa drobnoziarnista wysoka na około pół centymetra, słaby lacing, dość szybko się dziurawi, nie jest źle ale mogłoby być lepiej. Barwa mocno ciemna rubinowa piwo jest nie do końca przejrzyste. W zapachu czuć miód, niestety jest to miód chemiczny, tak samo zresztą jak i karmel, oraz słód. W smaku niewiele lepiej, piwo jest niesamowicie słodkie, nie czuć w nim wcale nic z ciemnego piwa, miód pojawia się gdzieś w tle, lecz nie jest to przyjemny smak, wysycenie na średnio-niskim poziomie, goryczka żadna. Kapsel zwykły w złotku, etykieta interesująca, dobrze zrobiona. Drugie piwo z Tyńca po Opacie jakie piję i kolejny zawód...czysta chemia, nic z ciemnego piwa nie jest tu oddane, jakiś sztuczny miód słabej jakości gdzieś w tle wcale nie poprawia sytuacji...za taką cenę można spodziewać się naprawdę czegoś lepszego...ledwo dopiłem, 3 z mojej strony...aż się boję próbować jeszcze jednego piwa z tego browaru które stoi w kolejce.
2015-07-04 16:22:51
Oceny tego użytkownika: 3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )

Brodzisław

Barwa lekko mętna, brunatna, nie zachwyca. Piana z okropnie grubych pęcherzyków w tonacji kawy z mlekiem, momentalnie zniknęła bez śladu, niczym osławiony samolot malezyjski nad Morzem Chińskim. Zapach wybitnie słodki ? od miodu, czy też raczej aromatu miodowego, karmelu. Z czasem (w trakcie degustacji) zapach ten przyprawiać zaczął mnie o mdłości. To by było dopiero jakbym ?oddał? ledwie napoczęte piwo do szkła!
Smak niewiele ustępuje aromatowi. Na początku mamy jakiś dziwny słód karmelowy, który przykrywa za chwilę goryczkowy (gorzkawy) posmak z miodem. Na to wszystko nakłada się wysokie wysycenie, potęgujące negatywne odczucia. Odstawiłem na kilka chwil szkło, bo zrobiło mi się niedobrze. Niestety, dalsza próba degustacji z wyżej podanych przyczyn definitywnie zakończyła moją przygodę z Szafarzem. Piwo poszło do zlewu.
2015-05-21 15:53:20
Oceny tego użytkownika: 3 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 4 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Czarny Kot Piktogram | Władek Trzy Chmiele »
wykonanie choruzy.pl © 2010