Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

przeciw.com
 Ilość piw w katalogu:

3974


 Czy wiesz, że...

6-7 litrów - tyle wody trzeba zużyć do wyprodukowania litra piwa. Woda to nie tylko składnik piwa, potrzebna jest do wytwarzania pary technologicznej, mycia, płukania, chłodzenia itp.

« Miłosław Pszeniczne | Raciborskie Mocne »
San Miguel
San Miguel
San Miguel Especial pochodzi z samej stolicy Katalonii. Piwo dolnej fermentacji o pięknym jasno żółtym kolorze. Typowy 'premium lager' czyli lekkie piwo dla wszystkich. W zapachu dominuje słód z lekkim aromatem owocowym. W smaku delikatne, słodowo-chmielowe, lekko gazowane.

Alk. 5,4% obj.    Ekstr. 13,0% wag.
ocena Użytkowników: 6,22
Dodał: admin - 2012-01-05 09:02:00
ocena Gości - 7,67, średnia ocena - 7,13
Ilość ocen: 264
Orientacyjna cena: 4,19
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
oranjefan

Jakto koncerniak, niczym sie nie wyroznia, niczym nie ujmuje, ale tez jako takich wad nie czuc. Choc trzeba przyznac ze goryczka jak na lagera bardzo dobrze wyczuwalna. Aromat jak i smak slodowy, choc w smaku ten slod nie tak mocno wyczuwlny jak w aromacie. Raczej wodnistosc i pustka. Na pewno lepszy niz Fosters ktorego pilem wczoraj
2015-09-13 20:52:24
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 7 )

Slainte

San Miguel Especial w aromacie ma przede wszystkim ciężki, gęsty, wszechobecny słód. Plus akcenty owocowe - nektaryny i jesienne, pieczone jabłka. Smak jest pełny, owocowy (znowu jabłka, choć już nie pieczone). Na słód, zbożowość, trzeba chwilę poczekać, ale i ona pojawia się wkrótce. Chmielu znowu prawie tu nie ma, ale znowu nie jest on tu za bardzo potrzebny. To niewiele, które tu jest, zdaje się być w zupełności wystarczające.
2015-08-13 23:19:05
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Arturo

Piłem to piwo w wersji butelkowej, będąc w Wielkiej Brytanii i niestety ale trudno mi napisać coś pozytywnego. W smaku miało wyraźny posmak 'alkoholowy'. Wypiłem je raz i już do niego nie wracałem. Na tyle się sparzyłem że będąc później w Hiszpanii, nie spróbowałem tego trunku. Pozbawione piany, nagazowanie niskie, klarowne. Nudne, z niefajnym posmakiem.
2015-08-10 20:39:59
Oceny tego użytkownika: 3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )

Thriglav

Kolor słomkowo jasny, piwo klarowne, piana średnio obfita, opada do małych farfocli, lekko zdobi szkło.
W zapacju słodowość i nutka DMS'u (wyczuwalna dopiero przy silniejszym wwąchaniu)
W smaku tak trochę pusto, czuć lekką chlebkową słodycz, jako aftertaste pojawia się lekka goryczka, bardzo słabao wyczuwalna i w sumie tyle...
Piwo poprawne na tle eurolagerów. Ale niczym się nie wyróżnia. Można wypić.. tylko po co?
2015-08-10 20:28:08
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 8 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Miłosław Pszeniczne | Raciborskie Mocne »
wykonanie choruzy.pl © 2010