Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

5755
 Reklama

 Najnowsze komentarze:

o Worthington’s White Shield
Warka : 03/09/2017 Barwa: ciemniejszy bursztyn , w miarę klarowne ; Piana: obfita , wysoka , szybko spadła ale to co pozostało nawet ładnie się prezentuje , lekkie oblepienie w postaci chmurek gdzie nie gdzie ; Aromat : dużo się tu nie można spodziewać, w butelce : owoce szuszone; ze szkła: owoce i nie przyjemna woń alkoholowa, lekki chmiel ; Smak: chmiel , zioła goryczka w stylu sosnowo-chmielowym z zacięciem może lekkiego cytrusa ; No nie jestem fanem Angielskiej wersji IPA no ale cóż takie dostałem w prezencie więc nie będę wylewał ale przynajmniej się utwierdzam że to nie mój styl

o De Molen & Piwoteka Łódź i Młyn
Na szybko po premierowej degustacji w toruńskim Carpe Kraft: jarzębina wnosi do tego piwa genialną gorycz; mamy do czynienie z wyczuwalną potężną pełnią ekstraktu - w kontekście piw polskich to zdecydowany lider piwnego ciała; alkohol lekko rozgrzewa, ale już się ładnie ukrył, piwo ma ewidentny potencjał na półroczne-roczne leżakowanie; jarzębina oprócz podbicia goryczy wnosi KAPITALNE ziołowe nuty, genialny, cudownie soczysty posmak jarzębinowy, może trochę zbyt mocno dominuje w tym piwie, ale dla mnie jako rowanberryheada to zdecydowana zaleta; solidna czekoladowość, cudowna, brązowawa piana, delikatna pralinowość; ris, który jest w swoim stylu naprawdę ciekawą interpretacją :); moim zdaniem polski-musisz-mieć!

o Rastinger Free
Można ugasić pragnienie,lekko zalatuje wodą

zobacz więcej » Czy wiesz, że...

Najwyższa puszka, wyprodukowana dla australijskiego Guinnessa miała wysokość 4,27m, średnicę 1,78m i pojemność 2052 litrów piwa.

 Informacje o producentach / importerach

Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o.
Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie Sp. z o.o.
producenci
Dane producenta / importera

Royal Unibrew Polska Sp. z o.o.
Cybernetyki 7, 02-677 Warszawa

biuro@royalunibrew.com
www.royalunibrew.pl

Royal Unibrew Polska Sp. z o.o. należy w 100% do grupy Royal Unibrew A/S, która jest spółką notowaną na giełdzie papierów wartościowych w Kopenhadze. Royal Unibrew A/S jest największym eksporterem piwa i drugą pod względem wielkości grupą browarniczą w Skandynawii. W Polsce firma Royal Unibrew to czwarta co do wielkości grupa piwowarska na rynku. Do Royal Unibrew w Polsce należą browary w Jędrzejowie i w Łomży.


Strona:
1
 
Cooler Lemon Beer

Fruit Beer

Cooler jest pionierem wśród piw smakowych w Polsce. Cechą wyróżniającą go na rynku na tle innych piw tego typu jest zachowanie właściwej proporcji między smakiem piwa a owocowym aromatem. Cooler Lemon to dość lekkie piwo o smaku cytrynowym. Świeży zapach cytryny i piwna nuta dają niesamowite orzeźwienie.

Alk. 4,0%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 20     Średnia ocena: 7,32/10
Dodał: mademoiselle - 2012-02-22 13:39:00
Rybnicki Niepasteryzowane

Premium Lager

Piwo Rybnicki Niepasteryzowane to produkt stworzony w oparciu o tradycje i receptury dawnego browaru w Rybniku. Powstało specjalnie z myślą o miłośnikach marki Rybnicki na terenach dawnego Rybnickiego Okręgu Węglowego - obszarze słynącym z silnej kultury piwnej. Receptura bazuje na cenionym przez Ślązaków piwie Rybnicki Full, które w tym roku zostało uhonorowane prestiżowym srebrnym medalem Monde Selection w Brukseli.

Alk. 6,0%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 8     Średnia ocena: 7,27/10
Dodał: admin - 2011-01-13 08:21:32
Rybnicki Full

Premium Lager

Rybnicki Full to tradycyjne piwo z kategorii piw jasnych, pełnych. Lokalna marka dostępna wyłącznie na terenie dawnego Rybnickiego Okręgu Węglowego. Stanowi esencję śląskiej kultury picia piwa, przenoszonej z pokolenia na pokolenie przez całe rzesze górników tradycyjnie spotykających się po szychcie przy kuflach Rybnickiego Fulla. Warzenie naszego piwa odbywa się w poszanowaniu tradycji Browaru Rybnickiego Herman Muller.

Alk. 5,2%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 16     Średnia ocena: 7,08/10
Dodał: admin - 2010-12-29 09:17:13
Faxe 10% Extra Strong

Strong Pale Lager

Faxe 10% Extra Strong to mocne piwo o wyrazistym smaku, ale przyjemne w spożyciu, o jasnym kolorze. Delikatna słodycz w połączeniu z wysoką zawartością alkoholu daje zrównoważony produkt o winnym smaku. Przyjemnie się je pije i stanowi ono doskonałą alternatywę dla drinków i koktajli. Faxe 10% Extra Strong ma charakterystyczny, świetnie zbalansowany smak, zachowujący równowagę między goryczką a słodyczą. Oprócz Polski jest dostępne w Danii, Kanadzie, Rosji, Litwie oraz w Niemczech.

Alk. 10,0%    Kraj pochodzenia: Dania Dania
oceń piwo
Komentarze: 73     Średnia ocena: 6,46/10
Dodał: admin - 2010-11-26 10:37:19
Strzelec Jasne Pełne

Pale Lager

Piwo warzone w Jędrzejowie, na północ od Krakowa, w jednym z najstarszych browarów w Polsce. Strzelec Jasne Pełne to doskonałe piwo o wyważonym bukiecie i smaku, będące dumą Browaru w Jędrzejowie. Polecany wszystkim, którzy chętniej sięgają po piwa pochodzące z lokalnych browarów, o ugruntowanej renomie niż po produkty wysokowolumenowe. 
Piwo Strzelec Jasne Pełne między innymi otrzymało Złoty Medal w Otwartym Konkursie Piw 2007 na XV Jesiennym Spotkaniu Browarników. Aktualnie dostępne jest w Małopolsce, na Kielecczyźnie i Śląsku.

Alk. 5,2%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 31     Średnia ocena: 6,38/10
Dodał: admin - 2010-11-02 09:47:12
Faxe Original

Pale Lager

Faxe Original jest nowym produktem wprowadzonym do sprzedaży przez Royal Unibrew Polska. Original jest kolejnym po Premium i Ekstra Strong sprzedawanym w Polsce wariantem piwa duńskiej marki Faxe.
Piwo Faxe Original to szlachetne i esencjonalne piwo, a jego wyrazisty smak i barwa są efektem zastosowania dopracowanej proporcji trzech starannie wyselekcjonowanych rodzajów słodu.
Faxe Original zostało stworzone specjalnie dla polskiego konsumenta, po przeprowadzeniu analizy potrzeb rynku oraz we współpracy ze specjalistami, wykwalifikowanymi sensorykami, wspierającymi polskich i duńskich fachowców w przygotowaniu tego produktu.

Alk. 6,0%    Ekstr. 13,5%    Kraj pochodzenia: Dania Dania
oceń piwo
Komentarze: 42     Średnia ocena: 5,87/10
Dodał: admin - 2010-10-01 09:39:59
Faxe Premium

Premium Lager

Faxe to międzynarodowa marka Royal Unibrew. Oprócz Polski jest obecna w Danii, Kanadzie, Rosji, Litwie oraz w Niemczech. Symbolem marki jest wiking obecny na opakowaniach, który nawiązuje do skandynawskiego pochodzenia produktu oraz silnego wizerunku „Faxe. Man’s best friend” („Faxe. Najlepszy przyjaciel mężczyzny”).
Faxe Premium to klasyczne piwo jasne o charakterystycznym, łagodnym smaku. Kombinacja najlepszej jakości słodu, chmielu i naturalnej źródlanej wody daje efekt piwa mocnego, a jednocześnie przyjemnie łagodnego.

Alk. 5,0%    Kraj pochodzenia: Dania Dania
oceń piwo
Komentarze: 38     Średnia ocena: 7,34/10
Dodał: admin - 2010-08-11 09:06:49
Korona Książęca

Pale Lager

Nowoczesny wygląd opakowania, przystępna cena oraz najwyższa, charakterystyczna dla piw Browaru Łomża jakość produktu sprawiają, że w pełni odpowiada ona oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników chmielowego trunku.
Można ją nabyć w centralnej, wschodniej i południowej Polsce, gdzie firma Royal Unibrew prowadzi aktywną dystrybucję.
Piwo Korona Książęca, zajęło 1 miejsce w Otwartym Konkursie Piw Gali Browarników 2009 w kategorii piwo jasne pełne o zawartości ekstraktu w brzeczce 10.2-11.1º blg.

Alk. 5,2%    Ekstr. 10,5%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 12     Średnia ocena: 7,09/10
Dodał: admin - 2010-06-28 11:23:13
Strona:
1
 
wykonanie choruzy.pl © 2010