Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

6085


 Czy wiesz, że...

Lodówkę wymyślił bawarski inżynier Karl von Linde, który już w 1871 roku zastosował system chłodzenia w browarze Spaten w Monachium, aby umożliwić produkcję piwa latem. Środkiem schładzającym był eter metylowy lub amoniak

« Fullers Golden Pride | Vilniaus 13 Statinių Šviesusis »
La Trappe Quadrupel
La Trappe Quadrupel
Quadrupel

Piwo górnej fermentacji klasztorne, klasy „Quadrupel” – poczwórne. Najmocniejsza odmiana piwa La Trappe. Bursztynowy kolor, intensywny, charakterystyczny aromat. Subtelna goryczka zbilansowana korzennym i owocowym posmakiem. Znakomity dodatek do ciężkich potraw. Typowy trunek na chłodniejsze dni i wieczory.

Alk. 10,0%    Ekstr. 17,5%    Kraj pochodzenia: Holandia Holandia
ocena Użytkowników: 8,12 / ilość: 17
Dodał: admin - 2011-10-27 11:36:00
ocena Gości - 5,96 / ilość: 54
średnia ocena - 6,48 / ilość: 71
orientacyjna cena: 29 zł
Wyróżnione komentarze:


  • soanvig
    Biorąc pod uwagę, że to Quadrupel, należy je wyjąć mocno schlodzone i odczekać około 5-10 minut przed nalaniem. Zanim skończymy buteleczkę będzie już troszeczkę za ciepłe - więc średnia będzie idealna.

    Co mogę powiedzieć - piana średniej wysokości, drobnopęcherzykowata, szybko opada (w końcu 10%) w kolorze kremowym. Generalnie niezła, no ale mogła by trzymać się lepiej mimo wszystko. Przykleja się do ścianek bardzo fajnie, ale następnie błyskawicznie z nich ...    pokaż całość »
    2014-05-06 16:16:18
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Stacher93

Ostatni z La Trappów jaki pozostał mi do spróbowania.Najmocniejszą i moim zdaniem najciekawszą pozycję zostawiłem sobie na koniec.Nie zaskoczyło mnie, wiem, że te piwa są strasznie solidne, dobre, nie ma do czego się przyczepić.Komes poczwórny bursztynowy mi smakował, ale nie ma co porównywać bo ten Quadrappel to poezja.Kocham to bogactwo smaku, słód, słodkie owoce, susz, nuty owoców fermentowanych.Ciężko to określić po wypicu tego piwa, najlepiej chyba bym je opisał w chwili, w której je piłem.
2014-08-11 20:53:09
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )

soanvig

Biorąc pod uwagę, że to Quadrupel, należy je wyjąć mocno schlodzone i odczekać około 5-10 minut przed nalaniem. Zanim skończymy buteleczkę będzie już troszeczkę za ciepłe - więc średnia będzie idealna.

Co mogę powiedzieć - piana średniej wysokości, drobnopęcherzykowata, szybko opada (w końcu 10%) w kolorze kremowym. Generalnie niezła, no ale mogła by trzymać się lepiej mimo wszystko. Przykleja się do ścianek bardzo fajnie, ale następnie błyskawicznie z nich opada.

Smak i aromat - bardzo intensywny, trochę śliwkowy. Z klasycznej czwórki La Trappe (Blond-Quad) ma chyba najbardziej wyczuwalne smaki i aromat. W aromacie tak mocno nie czuć alkoholu, ale w smaku jest już słabo zamaskowany. To na minus niestety. Nieschłodzone pije się naprawdę nie po trappistowsku (czyli ciężko).

Kolor - piękne złoto.

Zakupione w delikatesach Stokrota - 10 zł.
2014-05-06 16:16:18
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )

Rovaty

Bardzo ciekawe piwko, jak na razie najlepsze z la trappe'ów które piłem. Przyjemnie rozgrzewa, w zapachu wyczuwalne nuty charakterystyczne dla ale'a. Godne polecenia piwko.
2014-02-27 23:11:46
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )

vorpal

Powiem tak , dzięki temu piwu poszerzyłem swoje horyzonty ponad koncerniaki i rozpocząłem przygodę z prawdziwymi piwami, jedno z najlepszych jakie piłem
2013-02-10 21:40:14
Oceny tego użytkownika: 10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Fullers Golden Pride | Vilniaus 13 Statinių Šviesusis »
wykonanie choruzy.pl © 2010