Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

5888


 Czy wiesz, że...

6-7 litrów - tyle wody trzeba zużyć do wyprodukowania litra piwa. Woda to nie tylko składnik piwa, potrzebna jest do wytwarzania pary technologicznej, mycia, płukania, chłodzenia itp.

« Kaper | Staropolskie Mocne Ciemne Porter »
Krušovice Imperial 12°
Krušovice Imperial 12°
Czech Pilsner IBU:19

Piwo wyprodukowane w Czechach w Kralovsky Pivovar Krušovice założonego przez Cesarza Rudolfa II, który w 1583 roku uzyskał nazwę królewskiego browaru. Piwo jasne pełne, premium, ważone w tradycyjny sposób najnowszymi urządzeniami, które gwarantują jednakową wysoką jakość. Posiada charakterystyczną złotą barwę, łagodną goryczkę, wyborną pianę oraz
przyjemny wyrazisty smak. Przy jego wyrobie używany jest najlepszy czeski słód, znakomita woda z krivoklastskich lasów oraz chmiel z żateckich łąk.

Alk. 5,0%    Ekstr. 12,0%    Kraj pochodzenia: Czechy Czechy
ocena Użytkowników: 6,72 / ilość: 74
Dodał: admin - 2011-01-12 08:17:42
ocena Gości - 7,93 / ilość: 130
średnia ocena - 7,49 / ilość: 204
Wyróżnione komentarze:


  • nomaderro
    Pachnie słodem i dokładnie tak smakuje. Z tyłu nieco owocowe i kwiatowe nuty, ale ciężko tu wyczuć na przykład chmiel, nieco istotny w piwie, prawda? Imperial to delikatne piwo słodowe, w którym naprawdę trudno odnaleźć jest mi chmiel i jego goryczkę. Niestety Imperial to jedno z gorszych kruszowieckich piw, choć typowo czeskie, znam ja jednak sporo więcej interesujących smaków z tego kraju.Takie tam.
    2013-06-24 22:11:43
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Gość

Czeski produkt Heinekena smakuje dokładnie tak jak nasz Żywiec, czyli woda, kwaskowy pustak z delikatnych posmakiem chmielu Żateckiego i trochę wyższą goryczką niż w naszych koncerniakach, co nie zmienia faktu, że smakuje jak koncerniak, czyli bezsmakowe szczyny.
2016-12-05 04:06:55

Gulek

Wróciłem do tego piwa po dłuższym czasie. Piana po prostu przepiękna, na co kiedyś nie zwróciłem uwagi. Sam smak typowo czeskiego lagera.
2016-12-03 16:42:00
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

Borsuk77

W skrócie można określić to piwo jako przyzwoita czeska dwunastka - przyjemny balans między nutami słodowymi goryczkowymi. Myślę, że ocena 7/10 bez zbędnego rozkładania na czynniki pierwsze będzie adekwatną.
2016-11-27 21:46:35
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

Shinodin

Piana biała drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, słaby lacing, marna jakościowo. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu mocne nuty słodowe, mniej aktualne zbożowe. W smaku przede wszystkim słodowe aromaty, przeszkadza minimalnie wyczuwalny alkohol, goryczka znikoma, czuć trochę landrynę, brak kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel cały w złotku, etykieta naprawdę elegancka w dobrym tonie i stylu, przednia, bo tylna już mniej się prezentuje. Wersja imperialna brzmi dumnie, więc oczekiwałem czegoś więcej niż dostałem, zwykły lagerek z większa ilością słodu, niby tylko 5% a alkohol wyczuwalny, dlatego też dam 5 z plusem, na 6 to piwo na pewno nie zasługuje.
2016-07-20 16:55:47
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Kaper | Staropolskie Mocne Ciemne Porter »
wykonanie choruzy.pl © 2010