Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu: Czy wiesz, że...

W znaczeniu ogólnym piwo to każdy napój otrzymany w wyniku enzymatycznej hydrolizy skrobi i białek zawartych w ziarnach zbóż i poddany fermentacji alkoholowej. W węższym znaczeniu pod pojęciem piwa rozumie się zawierający alkohol i dwutlenek węgla napój otrzymany w wyniku fermentacji alkoholowej wody, słodu i chmielu przy użyciu wyselekcjonowanych szczepów drożdży.

« Erdinger Weissbier Dunkel | Zawiercie jasne pełne »
Klasztorne
Klasztorne
Naturalnie mętne piwo o ciemno-miedzianej, bardzo przyjemnej barwie. Zapach mocno słodowy z bardzo delikatnymi nutami chmielu, owoców i korzennych aromatów. W smaku treściwe, również mocno słodowe. Goryczka jest bardzo słabo wyczuwalna, podobnie jak delikatnie przebijający się posmak owoców.

Alk. 6,4 % obj.
ocena Użytkowników: 6,79
Dodał: admin - 2011-07-26 10:08:26
ocena Gości - 7,3, średnia ocena - 6,98
Ilość ocen: 182
Wyróżnione komentarze:


 • Bock
  Piwo o ciemnym, mętnym kolorze, piana ładna, obfita. Zapach: drożdże i słód, smak: dość specyficzny, mocno słodowy i mocno drożdżowy, później pojawiają się posmaki pszeniczne i chlebowe, lekka goryczka, użyte przyprawy korzenno-ziołowe raczej słabo zaznaczone. Piwo lekko wytrawne, mocne, gęste i sycące. Ciekawy smak. Termin do 29.11.13.
  2013-05-01 23:18:11

 • Brodzisław
  Kolor jasnej miedzi, mętne piwo (niefiltrowane?) jest bardzo przyjemny dla oka. Piana początkowo obfita, koloru beżowego, zniknęła, pozostawiając drobny krążek drobnych bąbelków.
  Aromat również był przyjemny. Nuty owocowe unoszą się nad korzennymi. Goryczki chmielowej niestety nie wyczułem. Smak za to był bardziej intensywny. Dominowały nuty słodowe (palone) oraz korzennoprzyprawowe. Do tego spora goryczka na boku języka. Jak dla mnie pijalność znakomita, tym bardziej, ...    pokaż całość »
  2013-10-27 22:52:26

 • jarrro
  W Netto obecnie dostępne, kolejna warka. W końcu niekwaśne. Barwa ciemna, brązowa, mętne, piana szybko opada, smak ciekawy, nie czuć cukru, wysycenie średnie. Interesująca propozycja, warte powrotu
  2013-04-29 17:29:10

 • Koźlak
  Barwa bursztynowo-miedziana, lekko przygaszone. Bardzo ładny aromat, głównie słodowy, karmelowy (wyczuwalny przede wszystkim z butelki) oraz goździkowo-bananowy (wyczuwalny ze szklanki/pokala). W smaku słodowe, początkowo jęczmienne, później pszeniczne, z czasem wyczuwalne wyraźne nuty palone (przypieczony spód ciasta/skórka od chleba) oraz nuty ziołowe (dominują goździki, ale delikatnie wyczuwalny jest także rozmaryn albo kolendra), bardzo przypomina piwa pszeniczne. Chmiel ca...    pokaż całość »
  2013-08-06 20:51:30
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Gość

Za tak niską cenę piwo wypada świetnie.Bogaty smak i aromat.Świetnie rozgrzewa w zimowe wieczory.
2014-12-07 10:25:07

Gość

Dobre
2014-12-06 17:22:48

opons91

Piwo o barwie ciemnego bursztynu, mętne. Piana beżowa i niezbyt okazała. W zapachu ziołowo- słodowe. Smak interesujący, trochę słodkie, a trochę kwaskowe. Po każdym łyku na języku zostawia ciekawe wrażenie. Nie czuć jego mocy, pije się bardzo przyjemnie. Jak dla mnie Manufaktura ciągle trzyma swój wysoki poziom.
2014-10-28 23:19:06
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )

Karas

Piwo "niedorobione", sprawia wrażenie jakby uciążliwie chciało zostać kimś kim nigdy nie będzie. Jakby chciało a nie mogło mieć porządnego smaku - posiada tylko rozcieńczone ziołowe nuty bez charakteru. Do pięt nie dorasta takiemu np. "Szafarzowi".
2014-08-24 17:58:04
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Erdinger Weissbier Dunkel | Zawiercie jasne pełne »
wykonanie choruzy.pl © 2010