Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

6071


 Czy wiesz, że...

Piwo jest ważne dla wegetarian! Butelka piwa uzupełnia około 50% dziennego zapotrzebowania na witaminę B12. Witamina ta jest dostępna głównie w produktach pochodzenia zwierzęcego.

« Swan Draught | CREW Republic Detox »
Jako Celtyckie Cytrynowe
Jako Celtyckie Cytrynowe
Fruit Beer

Celtyckie Cytrynowe Jasne - orzeźwienie i czysta przyjemność smaku! Połączenie tradycyjnego chmielu z naturalnym aromatem cytrusowym.
Piwo doskonale chłodzi w gorące dni lata, a zimą rozgrzeje jak letnie słońce!

Piwo jasne cytrynowe. Zawiera słód jęczmienny.
Butelka o pojemności 330 ml.

Alk. 3,0%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
ocena Użytkowników: 5,67 / ilość: 6
Dodał: Shinodin - 2016-04-05 22:29:00
ocena Gości - 6,6 / ilość: 5
średnia ocena - 6,09 / ilość: 11
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
nocą_po

zdecydowanie przesłodzone piwo, zero goryczki, nieco tylko kwasowości i ten lepki, ciężki cukier. O ile Celtyckie Ciemne jak i miodowe nie były takie złe, tak to niestety jest jednym wielkim cukrowym lepikiem. Piwo dla osób nie lubiących piwa za to kochających przesadnie słodkie napoje gazowane. Wśród wielbicieli łakoci pewnie znajdzie swoich fanów.
2016-07-06 10:18:54

Wolin

Z wyglądu jest niezłe, barwa jasna, zbliżona do słomkowej. Piana jest przez chwilę na początku, potem już nic nie zostaje. W zapachu czuć cytrynę, ale nie jest ona zbyt intensywna. Przez chwilę miałem wrażenie, że czuć tam nawet jakieś piwo. Momentami wyczuwam jakieś stęchłe nuty. Smakuje jak soczek, do tego wyczuwa się landrynkę. Piwa natomiast nie czuć, ale da się to spokojnie wypić. Nie wiem, czy orzeźwia w letnie dni, bo piję jeszcze w trakcie kalendarzowej zimy, ale na pewno nie rozgrzewa w tym czasie, jak jest napisane na etykiecie. Nie mam pojęcia, o co mogło chodzić... Wysycenia prawie nie ma. Chwilę po przelaniu do kufla delikatnie czuć na języku bąbelki, ale po chwili już prawie nic nie ma.
2016-03-19 21:10:00
Oceny tego użytkownika: 4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )

Holsten_SA

Radler jakich wiele. Jak na mój gust zbyt słodki. Nic szczególnego. Raczej lemoniada niż piwo.
2015-11-29 22:13:59
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

Shinodin

Piana znikoma, delikatnie tylko i to nietrwale oblepia ścianki kufla, bardzo szybko opada, nic specjalnego. Barwa bardzo jasna słomkowa wręcz prawie przezroczysta, klarowne. W zapachu cytrynowe, ale jest to cytryna taka słodka, chemiczna, landrynkowa. W smaku również słodziutkie, aż do przesady, zanika już nawet smak cytryny,a zostaje sama landrynka, o żadnej goryczce nie ma tu mowy, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel z logiem celtyckiego, etykieta zwracająca uwagę, prosta, ale przyjemna dla oka. Natomiast samo piwo...czy też radler... sama słodycz, w ogóle nie orzeźwia i nie gasi pragnienie, a nawet sprawia, że chce się pić jeszcze bardziej... Chyba nie o to chodzi w radlerze... przydałaby się minimalna chociaż kwaskowość, 4+ ode mnie, bo dało się wypić, ale nic więcej.
2015-07-02 13:29:25
Oceny tego użytkownika: 4 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 4 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Swan Draught | CREW Republic Detox »
wykonanie choruzy.pl © 2010