Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

5744


 Czy wiesz, że...

Chmiel, który jest podstawową przyprawą stosowaną do produkcji piwa, potrafi rosnąć nawet ponad pół metra na dobę.

« Cornelius Greener Bio - Up | Piast Niepasteryzowane »
Heineken
Heineken
International Pale Lager

Heineken, w charakterystycznej zielonej butelce, jest jedną z najsilniejszych międzynarodowych marek piwa. Jest sprzedawany na każdym kontynencie w ponad 180 krajach świata. W Polsce Heineken jest największą marką w segmencie International Premium, cenioną przez osoby szukające piwa najwyższej jakości. 
Na polskim rynku Heineken pojawił się oficjalnie w 1994. Od stycznia 2000 stał się częścią oferty handlowej Grupy Żywiec. Od czerwca 2001 wedle tradycyjnej receptury, przy zachowaniu najwyższych standardów browarniczych, Heineken warzony jest w browarze w Żywcu.

Alk. 5,0%    Ekstr. 11,4%    Kraj pochodzenia: Holandia Holandia
ocena Użytkowników: 5,43 / ilość: 573
Dodał: admin - 2010-08-31 08:17:05
ocena Gości - 6,34 / ilość: 755
średnia ocena - 5,94 / ilość: 1328
Wyróżnione komentarze:


  • nomaderro
    Kolor słomkowy. Piana obfita, jak rozbite białko, opadając pozostawia osad na szkle. Zapach mocno chmielowo-słodowy. Jednak w smaku przebija przede wszystkim jęczmień, dopiero gdzieś z tyłu czuć lekką goryczkę, choć końcówka jest raczej słodkawa. Lubiłem niegdyś Heinekena - dopóki nie zaczęła go produkować u nas Grupa Żywiec i znikła wersja holenderska. Teraz jest bardzo delikatny, wręcz płaski, a do głosu dochodzi dopiero końcówka. Jest to piwo pijalne, ale zamordowa...    pokaż całość »
    2013-10-04 21:13:28

  • Koźlak
    Barwa bardziej słomkowa niż żółta. Piana początkowo obfita, jednak szybko zanika. Słaby aromat chmielowo-słodowy. Raczej wytrawne, w smaku dominuje bardziej chmiel niż słód, co nie jest zbyt często spotykane. Przyjemna, delikatna średnio-trwała goryczka. Orzeźwiające, trochę wodniste. Pijalność dobra.
    2013-06-20 19:06:35
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Rob_Rock

Podczas ostatniej wizyty w Amsterdamie, gdy już nasyciłem się innymi dość znanymi "produktami" z tego regionu oraz gdy Red Light, przestało mnie bawić, udałem się do muzeum Heinekena. Paradoks polega na tym, że popularne piwo, pite przez lata, powoduje mocne przyzwyczajenia, co może je czynić, punktem odniesienia do innych. Jak dla mnie typowy "eurolager".
2016-10-16 18:29:03
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )

cycu_jeden

Barwa słomkowa, idealnie klarowne. Piana biała, wysoka, nierówna, grubo-pęcherzykowa, błyskawicznie zanikająca, brak lacingu. Zapach nieprzyjemny, wyraźne zielone jabłko i lekka kukurydza. W smaku puste i wodniste, choć minimalna goryczka jest. Wysycenie średnio-wysokie. Innymi słowy koncerniak nie wart swojej ceny.
2016-09-17 00:04:59
Oceny tego użytkownika: 3 ( smak: 3, zapach: 2, wygląd: 4 )

PiwowarWWA

W tej korporacji- Gupa Żywiec s.a , nie warzą piwa, oferowane ciecze to głównie syntetycznie wzbogacane surowce stosowane , gdzie indziej w autentycznych okolicznościach jako pożyteczniej...Nieadekwatnie do tego jest jaką rolę niniejsza korporacja, ma w tych udziałach spełniać z dziwacznie nieprawidłowymi założeniami ich członków, również dziwacznie okazującym, "niesmak działań" w odziale prowadzeń zbytniego dozoru na tle systemów... .
2016-09-09 23:02:58

Jacelinho

Nie jest rewelacyjne spodziewałem się czegoś lepszego. Ale raz na jakiś czas chętnie je piję. Jasna barwa , czuć troszkę goryczki ale jest wg mnie za bardzo wodniste. Ocena 4- na 6 wg mnie.
2016-09-07 22:38:04
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 7 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Cornelius Greener Bio - Up | Piast Niepasteryzowane »
wykonanie choruzy.pl © 2010