Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

5740
 Reklama

 Najnowsze komentarze:

o Lech Free
Obrzydliwe , odrażające i ohydne. . . Tak trzeba opisać to " piwo ". Rozumiem ze lech nigdy nie prezentowal soba niczego szczególnego ale tym razem pociągnęli siebie na samo dno.

o Salamander Pale Ale
Konkretny browar, wszystkim z okolic Wroclawia polecam Pub, piwo warzone pod nosem i niesamowite aromaty juz przy wejsciu

o Veltins Pilsener
Bardzo dobre niemieckie piwo poniżej 2 PLN. Jeżeli Niemiec potrafi zrobić tak dobre piwo w tej cenie, to jak bardzo muszą zawyżać cenę polskie browary :)

zobacz więcej » Czy wiesz, że...

Jak donosi opublikowany przez pismo "Nutrition" raport, piwo pite regularnie w niewielkich ilościach wzmacnia kobiece kości i wspomaga walkę z osteoporozą.

 Informacje o producentach / importerach

Browar Gontyniec Sp. z o.o.
Browar Gontyniec Sp. z o.o.
producenci
Dane producenta / importera

CEDC
Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa

info@cedc.com
www.cedc.com

CEDC jest największym importerem wyrobów spirytusowych w Polsce. Nasze portfolio liczy setki wiodących marek poczynając od piwa poprzez wyselekcjonowane marki win po najlepsze na świecie koniaki, whisky i szampany. Silny zespół sprzedaży współpracuje z placówkami gastronomicznymi, sieciami handlowymi i hurtowniami w całym kraju, aby zapewnić jak najszerszą dostępność importowanych przez nas marek.


Strona:
1
 
Guinness Draught

Dry Stout

Guinness to symbol Irlandii i ambasador tego kraju na całym świecie. Jego historia sięga 1795 roku. Piwo Guinness wytwarzane jest z czterech naturalnych składników: chmielu, drożdży, wody oraz irlandzkiego słodu jęczmiennego, dzięki któremu uzyskuje charakterystyczną ciemną barwę. Charakterystyczną cechą Guinness Draught w odróżnieniu od innych piw jest poza standardowym nasyceniem dwutlenkiem węgla, również zawartość azotu. Specjalna, opatentowana przez Guinness technologia Widget sprawia, że piwo po otwarciu puszki zyskuje niepowtarzalną strukturę piwa beczkowego, z charakterystyczną gęstą i kremową pianą. Dzięki tej unikalnej puszce możemy przenieść do naszego domu atmosferę, która panuje w prawdziwym irlandzkim pubie, pijąc doskonałe piwo, które smakuje jak nalane prosto z beczki.
Piwo pasteryzowane. Skład: woda, palony słód jęczmienny, jęczmień, chmiel.
Dostępne w puszkach o pojemności 440ml.

Alk. 4,2% obj.    Ekstr. 9,8%     Kraj pochodzenia: Irlandia Irlandia
oceń piwo
Komentarze: 102     Średnia ocena: 7,78/10
Dodał: admin - 2011-06-27 14:11:13
Kilkenny

Irish Ale

Kilkenny to najstarsze irlandzkie piwo typu „ale”. Jego recepturę stworzyli mnisi z klasztoru St. Francis Abbey już w 1231 roku. Do jego produkcji używa się specjalnej odmiany irlandzkiego słodu jęczmiennego, który nadaje piwu jasny, rubinowy kolor. Piwo posiada lekką goryczkę, aromat słodu i wyważony smak. Idealny na rozbudzenie apetytu i spokojne biesiady. Marka przenosi nas w świat zielonych, bezkresnych, irlandzkich łąk.

Alk. 5,0%    Kraj pochodzenia: Irlandia Irlandia
oceń piwo
Komentarze: 4     Średnia ocena: 7,64/10
Dodał: admin - 2011-06-16 08:39:11
Guinness Foreign Extra Stout

Foreign Extra Stout

Guinness to najpopularniejsze ciemne piwo na świecie, z charakterystyczną i rozpoznawalną dla każdego piwosza gęstą i kremową pianą. To symbol Irlandii i wizytówka tego kraju w pubach od USA po Azję. Tajemnica jego smaku tkwi w sztuce palenia słodu, dzięki któremu uzyskuje charakterystyczną ciemną barwę, jakości składników oraz niezwykłej staranności działania na każdym etapie produkcji. Guinness Extra Stout to piwo bardzo wytrawne o znakomitym zapachu palonego karmelu. Goryczka bardzo mocna,  łatwo wyczuwalny chmiel zostaje na podniebieniu jeszcze długo po przełknięciu.

Alk. 7,5% obj.    Kraj pochodzenia: Irlandia Irlandia
oceń piwo
Komentarze: 23     Średnia ocena: 7,72/10
Dodał: admin - 2011-06-15 09:18:02
Budweiser Budvar Original

Premium Lager

Budweiser to piwo wręcz legendarne, jedno z najbardziej znanych czeskich piw. Powstaje tylko i wyłącznie w Czeskich Budziejowicach, dzięki czemu ma każdym kontynencie smakuje dokładnie tak samo. Tradycja warzenia piwa Budweiser według niezmiennej od lat, oryginalnej receptury liczy 700 lat. Rewelacyjny smak, łagodny, a jednocześnie z wyraźnym posmakiem lekkiej goryczki. Głęboki kolor i idealne nasycenie to jego dodatkowe atuty.

Alk. 5,0%    Ekstr. 11,9%    Kraj pochodzenia: Czechy Czechy
oceń piwo
Komentarze: 166     Średnia ocena: 7,8/10
Dodał: admin - 2011-04-22 08:56:47
Strona:
1
 
wykonanie choruzy.pl © 2010