Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

5746
 Reklama

 Najnowsze komentarze:

o Żywiec Szampańskie
Wziąłem z ciekawości, choć opinie w necie są albo bardzo złe, albo co najwyżej przeciętne. Nie sprawdzałem opisu, choć w aromacie wszystko się zgadza (no może poza amerykańskim, czy jakimkolwiek chmielem) - czuć kolendrę, ogólnie nuty pochodzące z drożdży, kojarzące się z witbierem. Wysycenie wysokie, istotnie tożsame dla szampana. W smaku też głównie kolendra i akcenty belgijskie typowe dla witbiera, ale z każdym łykiem staje się to raczej męczące, jakby perfumowe, taki nieudany mariaż witbiera ze słabym lagerem. Piwo wodniste, brakuje podbudowy słodowej. Słodkie, estrowe, jak niedrogie wino musujące. Chmiele tylko na etykiecie, w smaku czy goryczce ich nie uświadczyłem. Mimo tego wszystkiego raczej pijalne, jest to coś przynajmniej ciekawego i warto spropsować Żywiec za kolejne eksperymenty z nowymi stylami.

o Gloger Hecarz
Jak dla mnie słabe piwo. Dość wysokie wysycenie. W aromacie całkiem świeże nuty słodowe, nawet jakieś owocowe akcenty zamajaczyły. W smaku już gorzej - przebija się niekiedy mokry karton, smak kojarzący się z mokrym zbożem, goryczka znikoma, może nawet mignęła gdzieś chmielowość, lecz niewiele wyższa niż w koncernowym lagerze. Mimo niskiego ekstraktu nie piło mi się jakoś specjalnie szybko, a już na pewno niezbyt przyjemnie. Jak dla mnie - można spróbować, tylko po co?

o Żywiec Jasne Pełne
Od dawna nie piłem Żywca. Dziś spróbowałem. Muszę przyznać, że to dobre piwo. Zapach wyraźny, smak pełny, do tego uczciwy skład. 8/10.

zobacz więcej » Czy wiesz, że...

Najstarszym pubem z własnym browarem jest U Flekft w Pradze. Już w piętnastym stuleciu warzono tu piwo - najstarsze bowiem wzmianki pochodzą z 1499 roku.

 Informacje o producentach / importerach

Jako Sp z o o
Jako Sp z o o
producenci
Dane producenta / importera

Browar Restauracyjny Grodzka 15
Lublin

restauracja@grodzka15.pl
www.grodzka15.pl

Browar działa od czerwca 2009 roku, usytuowany w XVII wiecznej kamienicy na lubelskiej starówce. Budynek został gruntownie odremontowany, w piwnicach kamienicy znajdują się kotły warzelnicze i tanki fermentacyjne.
W stałej ofercie są piwa Pils, Dunkel i Pszeniczne, ale też sezonowe jak: Koźlak, Miodowe, Alt, Marcowe. Cały proces warzenia odbywa się na oczach gości zgromadzonych w lokalu. W przeszklonej sali można napić się piwa obserwując jednocześnie proces leżakowania następnej partii trunku. Na miejscu można nabyć butelki o pojemności 0,33L oraz 1l. Wszystkie piwa są niepasteryzowane i niefiltrowane.


Strona:
1
 
Grodzki Piwo Bursztynowe Niefiltrowane

Strong Pale Lager

Bardzo klarowne piwo o głębokim, bursztynowym kolorze. Posiada wyśmienitą, gęstą i długo utrzymującą się pianę. W smaku treściwe, intensywnie słodowe z lekką goryczką. Zapach podobnie: mocno słodowy z lekkimi nutami karmelu.

Alk. 6,6%    Ekstr. 16,6%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 1     Średnia ocena: 7,08/10
Dodał: admin - 2011-05-10 08:43:48
Grodzki Piwo Dunkel Niepasteryzowane

Dunkel

Klasyczny niemiecki ciemny lager, warzony ze słodu monachijskiego i pilzneńskiego. Bardzo klarowne piwo o ciemno-rubinowej barwie i charakterystycznym lekko owocowym zapachu. W smaku treściwe, słodowe z nutami karmelowymi i dosyć wyraźną goryczką.

Alk. 5,5%    Ekstr. 13,4%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 3     Średnia ocena: 7,68/10
Dodał: admin - 2011-04-12 09:11:42
Strona:
1
 
wykonanie choruzy.pl © 2010