Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

5904
 Reklama

 Najnowsze komentarze:

o Wrężel Miś Wojtek
Surge Polonia to firma, która kojarzy mi się głównie z mocno kiczowatymi ciuchami o tematyce patriotycznej, noszonej przeważnie przez "prawdziwych polskich patryjotów", których unikam jak ognia. Dlatego też zdziwiłem się, że Wrężel podjął z nimi współpracę. Z kolei sama historia tytułowego misia jest całkiem sympatyczna, a i piwo zapowiadało się ciekawie. Nigdy jeszcze nie piłem piwa z miętą. Aromat z butelki - już tu czujemy gwóźdź programu. Poprzez cytrusowe aromaty amerykańskich chmieli mocno wybija się orzeźwiająca mięta. Całość daje efekt nieco cytrynowy, kojarzący się z radlerami. Piwo mętne, nieprzejrzyste, przypominające nieco witbira. Piana obfita, biała, ale grubopęcherzykowa i szybko opada, nie wygląda najładniej. Aromat ze szkła podobny, czyli cytrusy i mięta. Już w pierwszym łyku czuć ściągającą goryczkę. Mięta, tak mocna w aromacie, w smaku jest bardziej stonowana i pojawia się raczej na finiszu, orzeźwiając i nieco tylko kontrując goryczkę. Nie mam pojęcia, jak powinna smakować mięta syryjska, ale ta na pewno nie jest tak ostra jak pieprzowa. Piwo jest dość mocno wysycone, co po pewnym czasie przeszkadza, podobnie, jak zalegająca goryczka. Pojawiają się w tym wszystkim jakieś nuty ziołowe, ogólnie całość lekko daje apteką. To na pewno odważny i ciekawy eksperyment, nie do końca jednak udany. Do poprawy na pewno goryczka i cytrusowe posmaki, których bardzo brakuje.

o Pinta Vermont IPA
Pieknie pachnie, ale smakuje wylacznie DMSem. Syf

o Okocim Jasne Pełne
Okocim wprowadził niedawno Jasne Okocimskie, może to oznaczać koniec Jasnego Pełnego.

zobacz więcej » Czy wiesz, że...

Pierwsze aluminiowe puszki do piwa wymyślono w 1959 roku. Wprowadziła je do sprzedaży firma Pittsburgh Brewing Co w 1962 roku. Puszki te przypominały współczesne puszki do tuńczyka - otwarcie wymagało zerwania całego wieczka.

 Informacje o producentach / importerach

Browar Zamkowy Sp. z o.o.
Browar Zamkowy Sp. z o.o.
producenci
Dane producenta / importera

Browar Grybów Dystrybucja Sp. z o.o.
Siołkowa 264, 33-330 Grybów

m.jakutowicz@pilsweiser.com
www.pilsweiser.com

Mocnym atutem oferty handlowej Grybowa jest - oprócz ceny - wyjątkowy i niepowtarzalny smak piwa,dzięki stosowanej tradycyjnie technologii oraz specjalnie wyselekcjonowanych składników. Technologia produkcji piwa oparta jest na tradycyjnych rozwiązaniach i recepturach,przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych surowców takich jak:szyszki chmielowe,jęczmień oraz krystalicznie czysta górska woda z własnych źródeł głębinowych. Całkowite wyeliminowanie środków syntetycznych do produkcji piwa Grybów sprawia,że jest ono produktem w pełni naturalnym i zdrowym. Wiodącą marką w portfolio produktów Browaru jest piwo Pilsweiser. Jest to piwo typu lager. Jego jasno-bursztynowa barwa,szlachetny zapach,charakterystyczna goryczka oraz kusząca śnieżnobiała piana sprawiają,że jest ono wysoko cenione przez prawdziwych smakoszy piwa. Grybów Premium - było w ostatnich latach wielokrotnie nagradzane i wyróżniane,przede wszystkim ze względu na jego wyjątkowe,niepowtarzalne walory smakowe

Znalezione produkty dla Browar Grybów Dystrybucja Sp. z o.o.

Strona:
1
   
Pilsweizer Andy`s ESB

Extra Special/Strong Bitter IBU:45

Angielskie Pale Ale górnej fermentacji. Z trzech chmieli angielskich Admiral, East Kent Goldings, Fuggles. Z trzech słodów Pale Ale, Karmelowego i Melanoidynowego. Drożdże Safale S-04. To wyjątkowe piwo jest wyrazem hołdu starym mistrzom piwowarstwa i wierne oryginalnym angielskim recepturom. Fermentuje w otwartych kadziach, leżakuje i dojrzewa jak tradycja nakazuje oraz jest chmielone na zimno. Posiada umiarkowanie intensywny aromat z chmieli z umiarkowanie intensywną nutą karmelową, estry owocowe średnio intensywne. Kolor piwa jest bursztynowy – głęboko miedziany doskonałej klarowności z piana białoszara.

Średnio mocna goryczka z ewidentnymi smakami słodowymi, umiarkowanie lekka karmelowo – słodowa słodkość, występują intensywne chmielowe smaki owocowo kwiatowe. Zrównoważona goryczka i smak chmielowy do smaków słodowych. Średnio lekka treściwość z średnim nagazowaniem i alkoholowo rozgrzewającym charakterem. Umiarkowanie mocne alkoholowo piwo. To piwo jest tak idealnie zbalansowane i kompleksowe ze jest do co dziennego picia i chcę się pić kolejne.

Alk. 6,5%    Ekstr. 14,0%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 6     Średnia ocena: 7,2/10
Dodał: SaintBase - 2016-04-05 00:19:05
Pilsweizer Piwniczańskie Krzepkie

Pilsner

Piwo warzone w Browarze Pilsweiser z Grybowa.
Związane jest z miejscowością Piwniczna Zdrój i skierowane jest zarówno do turystów, jak i do miejscowych lokalnych patriotów.
Piwo dolnej fermentacji.
Dostępne w zielonych butelkach o pojemności 500 ml.
Piwniczańskie i Zakopiańczyk są początkiem serii piw z Grybowa związanych z górskimi kurortami.

Alk. 7,6%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 3     Średnia ocena: 9,22/10
Dodał: til - 2016-04-05 00:10:27
Pilsweiser Sądeckie

Pilsner

Warzone w Browarze Pilsweiser z Grybowa. Piwo Sądeckie, związane z Nowym Sączem to jasne piwo typu Pils, dolnej fermentacji, przygotowywane ze słodu jęczmiennego oraz 3 rodzajów chmieli – Marynka, lubelski i magnum.

Alk. 5,7%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 0     Średnia ocena: 7,75/10
Dodał: til - 2016-02-09 13:31:44
Pilsweizer Famme Fatale

Dunkel

Femme Fatale to pierwsze ciemne piwo produkowane przez browar Pilsweizer, który w ofercie miał już 13 rodzajów złocistego trunku, jednak do tej pory były to piwa wyłącznie jasne. Femme Fatale jest piwem dolnej fermentacji z kawowym smakiem.

To piwo to powrót do tradycji. Ostatni raz produkowane w naszym browarze ponad 40 lat temu.
Brzeczka powstaje z połączenia trzech słodów: Pilzeńskiego, Manachijskiego i Karmelowego oraz dwóch chmieli: Marynka na goryczkę i Lubelski na aromat.
Intrygująca nazwa, nietuzinkowy smak , ciemny kawowy kolor powodują, że Femme Fatale cieszy się zainteresowaniem zarówno kobiet jak i mężczyzn. Niecodzienne piwo dla poszukujących czegoś specjalnego.

Alk. 6.0%    Ekstr. 13.0%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 8     Średnia ocena: 7,25/10
Dodał: Kaente - 2015-09-24 11:48:20
Pilsweizer Krzepkie

Mocne, jasne piwo uwarzone w browarze Grybów. Barwa jasny bursztyn, piana znika dość szybko. Aromat słodowy z wyraźnie wyczuwalnymi nutami chmielowymi. W smaku delikatna goryczka i delikatna słodycz alkoholowa. Wysycenie średnie. Do uwarzenia wykorzystano słód jęczmienny, chmiele: marynka, lubelski, magnum.

Alk. 7,6% obj.    Ekstr. 15,1% wag.    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 4     Średnia ocena: 7,88/10
Dodał: Browariusz - 2015-04-23 08:38:55
Pilsweizer Tankowe

Strong Lager

Lager jasny Mocny. Wyjątkowe piwo prosto z tanku leżakowego, niepasteryzowane i niefiltrowane w dzisiejszych czasach rzadko spotykane. Daj się wciągnąć do starych czasów kiedy twoi pradziadkowie delektowali się tylko takim piwem.

Alk. 6,8% obj.    Ekstr. 14,0% wag.    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 2     Średnia ocena: 9,7/10
Dodał: Shinodin - 2015-03-24 09:02:58
Pilsweizer Lach

Lach to staropolski niepowtarzalny smak piwa. Zapewnia największym smakoszom rozkosz przy konsumpcji. Warzone według tradycyjnego przepisu z XIX w. Zdrowe bez konserwantów i najprawdziwsze z piw. Z naturalnych składników.

Alk. 6,8%    Ekstr. b.d    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 8     Średnia ocena: 7,5/10
Dodał: Shinodin - 2015-03-04 08:07:42
Pilsweizer Grybów

Standard American Lager

Piwo typu lager Pilsweizer Grybów ze swoim niepowtarzalnym smakiem, który jest oparty na tradycji gotowania piwa od drugiej połowy XIX wieku, gwarantuje rozkosz przy konsumpcji dla największych smakoszy. Piwo warzone i fermentowane tradycyjną metodą, bez środków konserwujących z naturalnych surowców.

Alk. 5,7% obj.    Ekstr. b.d    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 8     Średnia ocena: 7,31/10
Dodał: Shinodin - 2015-02-17 10:24:50
Pilsweizer Premium

Premium American Lager

Piwo typu lager. Połyskująca złocista barwa, pełna klarowność, łagodny bukiet smakowy z lekką goryczką to cechy, które sprawiają ,że piwo Pilsweizer Premium jest najlepiej sprzedającym się piwem w swojej klasie. Pełny smak prawdziwego piwa od 1804 roku tradycyjnie warzone w Grybowie. Info z etykiety: Nasze piwo jest warzone w oparciu o XIX-wieczną tradycję metodą dekokcyjną. Tworzymy je wyłącznie z naturalnych składników. Dzięki temu ma oryginalny, pełny smak, który gwarantuje rozkosz podniebieniu nawet najbardziej wybrednego smakosza. Skład: woda z własnych studni głębinowych, słód jęczmienny, chmiele- marynka, lubelski, magnum.

Alk. 4,7% obj.    Ekstr. 10,0% wag.    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 3     Średnia ocena: 5,59/10
Dodał: Shinodin - 2015-02-05 08:27:24
Grybów Pilsweizer Wujek Sam True American IPA

American IPA IBU:70

"Dobry wujek sypnął zielonymi... szyszkami chmielu. Tak powstało nasze amerykańskie IPA, mocno nachmielone i wierne oryginalnym wzorcom zza wielkiej wody."
To pierwsze piwo w tym stylu uwarzone w browarze w Grybowie. Powstało z dodatkiem mieszanki chmieli amerykańskich i jednej odmiany niemieckiej. Dzięki temu nie brakuje w nim charakterystycznych żywicznych i cytrusowych nut oraz wyraźnej owocowej goryczki.

Składniki: woda; słody: Pilzneński, Monachijski, Karmelowy; chmiele: Magnum, Simcoe, Cascade, Citra; drożdże: US-05.

Alk. 6,0%    Ekstr. 15,1%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
oceń piwo
Komentarze: 4     Średnia ocena: 6/10
Dodał: jakisandrzej - 2014-06-16 14:13:40
Strona:
1
   
wykonanie choruzy.pl © 2010