Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
Jesteś w
 Ilość piw w katalogu:

5884
 Reklama

 Najnowsze komentarze:

o Zamkowy Raciborskie Mocne
Mm to samo odczucie co reszta, piwo jest za słodkie, nie ma tu choćby średniej goryczy, co by to piwo kontrowała. Generalnie bez wad, ani w smaku ani w zapachu ktory jest mocno słodowy. Barwa miodowa, piana na 1 palec.

o Brok Sambor
Kilka tat temu wystawiłem temu piwo ocenę 9/10 - trochę z sentymentu. Ale teraz wystawiam kolejną ocenę, znacznie niższą (5/10). I to tyle wrażeń - teraz to tylko tani i pijalny lager o kwaskowym posmaku z obfitą pianą i raczej mizernym wysyceniem. Szkoda.

o Staropolski Bałuckie
Bardzo przyjemne piwo

zobacz więcej » Czy wiesz, że...

Generalnie piwo podaje się w temperaturze 8-12 stopni C - im ciemniejsze piwo tym może być cieplejsze. Nie poleca się chładzania piwa poniżej 6-7 stopni, może wówczas stać się niesmaczne.

 Informacje o producentach / importerach

Browar Jabłonowo
Browar Jabłonowo
producenci
Dane producenta / importera

Bordopol
Spalska 85, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

biuro@bordopol.pl
bordopol.pl

Firma specjalizuje się od wielu lat w imporcie i dystrybucji markowych win i piw oferując swoim odbiorcom interesujące gatunki piw jak przykładowo japońskie Kirin Ichiban - z jednego z największych browarów świata, bezkonkurencyjne piwa pszenno-drożdżowe z najstarszego browaru na świecie Weihenstephan, Oettinger – markę numer 1 w Niemczech, najszerszą w Polsce gamę piw angielskich oraz doskonałe wina.


Strona:
1
 
Weihenstephaner Hefe Weissbier

German Hefeweizen

Niemieckie, naturalnie mętne piwo z browaru Weihenstephan blisko miejscowości Freising. Jasne, musujące piwo górnej fermentacji, produkowane ze słodu jęczmiennego z dodatkiem pszenicy lub słodu pszenicznego. Dostępne jest także w odmianach Leicht (niskoalkoholowe, 3,2% alkoholu) i Alkoholfrei (bezalkoholowe, 0,5% alkoholu)

Alk. 5,5%    Ekstr. 12,6%    Kraj pochodzenia: Niemcy Niemcy
oceń piwo
Komentarze: 20     Średnia ocena: 7,67/10
Dodał: admin - 2012-03-16 12:26:00
Oettinger Hefeweizen

German Hefeweizen

Piwo opisane przez importera jako „pszenno-drożdżowe naturalnie mętne”. Oettinger Hefeweissbier jest przede wszystkim piwem bardzo orzeźwiającym w smaku, dzięki sporemu nasyceniu dwutlenkiem węgla. Jest to piwo barwy ciemno złotej, lekko mętne. Smakuje łagodnie, z ledwo wyczuwalną chlebową bazą, drożdżami oraz goździkiem i bananem. Niewątpliwą zaletą jest dobrze zbalansowana goryczka oraz długo opadająca piana. Piwo dobre na letnie, upalne dni i wieczory.

Alk. 4,9%    Kraj pochodzenia: Niemcy Niemcy
oceń piwo
Komentarze: 11     Średnia ocena: 6,94/10
Dodał: kam3k - 2012-02-10 09:35:00
Weihenstephaner Kristall Weissbier

German Kristallweizen

Bawarski browar szczyci się mianem najstarszego producenta piwa na świecie. Warzy dziesięć rodzajów piwa, w tym kilka pszenicznych. Weihenstephaner Kristall to piwo jasne pszeniczne. Jedno z nielicznych tego typu piw filtrowanych. Kremowa piana, początkowo obfita, opada powoli i utrzymuje się w postaci centymetrowego kożuszka. Zapach słodowy. Podobnie w smaku, mieszanka słodu z delikatnym kwaskiem i goryczką.

Alk. 5,3%    Kraj pochodzenia: Niemcy Niemcy
oceń piwo
Komentarze: 9     Średnia ocena: 7,66/10
Dodał: admin - 2011-12-21 08:51:00
Wells Bombardier Burning Gold

Bitter

Lekkie i orzeźwiające piwo o bardzo jasnym, złotym kolorze. Słodowo owocowy smak z nutą cytrusów przykrywany jest chlebowym posmakiem. Goryczka średnio intensywna. W zapachu da się wyczuć delikatne, bardzo mało intensywne
aromaty kawowe. Na uwagę zasługuje biała, utrzymująca się stosunkowo długo piana.

Alk. 4,7%    Kraj pochodzenia: Wielka Brytania Wielka Brytania
oceń piwo
Komentarze: 3     Średnia ocena: 7,52/10
Dodał: admin - 2011-06-03 09:52:32
Oettinger Pils

Pilsener

Typowe niemieckie piwo. Jasny, złocisty Pilsner o umiarkowanie słodowym zapachu z wyraźnym alkoholowym akcentem. W smaku podobnie, lekko słodowy z dobrze zaznaczoną goryczką. 

Alk. 4,7%    Kraj pochodzenia: Niemcy Niemcy
oceń piwo
Komentarze: 29     Średnia ocena: 6,43/10
Dodał: admin - 2011-05-25 08:47:22
Kirin Ichiban

Pale Lager

Piwo Kirin Ichiban zadebiutowało na rynku w 1990 roku i od razu zyskało uznanie wielu ludzi oraz zostało zdobywcą licznych nagród. Piwo to, warzone według zasady Ichiban Shibori, jest powszechnie uznawane za jedno z najlepszych japońskich piw. Piwo o delikatnej słabo wyczuwalnej goryczce, wydaje się bardzo lekkie pomimo zawartości alkoholu prawie 5%.

Alk. 4,9%    Kraj pochodzenia: Japonia Japonia
oceń piwo
Komentarze: 16     Średnia ocena: 7,25/10
Dodał: admin - 2011-04-15 12:26:33
Strona:
1
 
wykonanie choruzy.pl © 2010