Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Strony WWW - niewiadomski.biz
 Ilość piw w katalogu: Czy wiesz, że...

Największą na świecie kadź do piwa zbudowano w 1795 roku w browarze Meux w Londynie. Mieściło się w niej 860 000 galonów piwa porter.

« J.O. Boiko | Grøn Tuborg »
Argus Niepasteryzowane
Argus Niepasteryzowane
Piwo klarowne. Barwa złocista. Piana biała, nietrwała - bardzo szybko opada do nikłej obwódki wokół kufla a następnie do zera. Nasycenie średnie. Zapach chmielu i słodu z nutą alkoholową. W smaku piwo lekkie. Czuć jakiś taki lekko metaliczny kwasek, słód i niezbyt mocną i nietrwałą goryczkę. W sumie żaden specjał, tak do napicia się czy do grilla może być.

Alk. 5,7% obj.
Średnia ocena: 7,33/10
Dodał: niepozorny22 - 2012-08-24 12:45:00
W tym: ocena Użytkowników - 5,93, ocena Gości - 7,76
Ilość ocen: 245
Orientacyjna cena: 1,79 zł
Wyróżnione komentarze:


  • Koźlak
    Barwa złocista, klarowne. Aromat słodowy z całkiem wyraźnym chmielem (wyczuwalnym głównie prosto z butelki). W smaku lekko słodkawe, słodowe, chmiel raczej słabo wyczuwalny (delikatnie retronosowo). Wyczuwalny lekko metaliczny i ziemisty posmak. Goryczka wyraźna, niezbyt szlachetna, trochę ściągająca. Piana początkowo drobna i średnio drobna, jednak szybko zanika. Wysycenie przeciętne, pijalność także przeciętna. Orzeźwiające, całkiem pełne. Piwo zdecydowanie niczego nie...    pokaż całość »
    2013-08-19 11:13:23

  • nomaderro
    Kolor złoty. Piana opada dość szybko, ale ma fajny wygląd i spore ziarna. Pachnie lekko i delikatnie, tak samo jak smakuje. Ma bardzo przyjemny smak, raczej słodowy, niż goryczkowy, ale nadal niezły. To lidlowe piwo, za tę cenę, to naprawdę doskonała propozycja. Bardzo miłe w smaku, dość tanie, za to naprawdę porządne. To było niezwykłe zaskoczenie, bo do takich dyskontowych piw podchodzę jak pies do jeża, mając w pamięci piwa pod tytułem Tesco, albo piwo Piwo z początk...    pokaż całość »
    2013-08-17 21:08:23
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
lukas85

Argus unpasteurised wersja w puszce.
Zapach: trochę mydlany, płynu do mycia naczyń, może lekki diacetyl, wyczuwalny mokry karton, słodowy
Kolor: złoto-rubinowy
Smak: Słodowy, goryczka na początku nie wyczuwalna, potem trochę się ujawniana finiszu
Piana: Po nalaniu bardzo szybko opadła i nic nie zostało
Wysycenie: niskie

Piwo wypijalne, ale raczej nie polecam.
2014-06-13 11:20:20
Oceny tego użytkownika: 3 ( smak: 3, zapach: 3, wygląd: 3 )

Gość

W smaku lepszy od Kasztelana a o 1zł taniej.
2013-10-11 18:21:17

Brodzisław

Jak na cenę - całkiem dobre!
2013-08-23 17:48:24
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 5 )

Koźlak

Barwa złocista, klarowne. Aromat słodowy z całkiem wyraźnym chmielem (wyczuwalnym głównie prosto z butelki). W smaku lekko słodkawe, słodowe, chmiel raczej słabo wyczuwalny (delikatnie retronosowo). Wyczuwalny lekko metaliczny i ziemisty posmak. Goryczka wyraźna, niezbyt szlachetna, trochę ściągająca. Piana początkowo drobna i średnio drobna, jednak szybko zanika. Wysycenie przeciętne, pijalność także przeciętna. Orzeźwiające, całkiem pełne. Piwo zdecydowanie niczego nie urywa, ale i tak jestem nim całkiem mile zaskoczony jak na tak niską cenę.
2013-08-19 11:13:23
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 6 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« J.O. Boiko | Grøn Tuborg »
wykonanie choruzy.pl © 2010