Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

5362


 Czy wiesz, że...

Koźlak (niem. Bock) - rodzaj mocnego piwa warzonego ze słodu jęczmiennego, najczęściej przy użyciu drożdży dolnej fermentacji. Zawiera min. 16% ekstraktu oraz min. 6% alkoholu. Fermentuje i leżakuje dłużej niż inne piwa, nawet do 18 tygodni. Koźlak warzony jest w kilku odmianach przygotowywanych na różne okresy: maj (koźlak majowy), jesień (od października, koźlak tradycyjny), Boże Narodzenie (koźlak pszeniczny, koźlak dubeltowy).

« Faxe Original | Królewskie »
Amber Naturalny
Amber Naturalny
Pale Lager

Amber naturalny to niepasteryzowane piwo o wysokim ekstrakcie słodu, dzięki któremu ma bogaty, głęboki i wyrazisty smak. Amber naturalny powstaje Tradycyjną Metodą Warzenia, zgodnie z którą każdy gatunek piwa warzony jest w osobnych kadziach, wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu i polodowcowej wody.
Piwo Amber Naturalny sygnowane jest znakiem Akademii Piwa, której celem jest krzewienie świadomości bogactwa piwnego świata, jego tradycji związanych z metodami produkcji, składnikami, oraz celebracją towarzyszącą rozsądnej degustacji.
Zastosowanie naturalnej mikrofiltracji, przy użyciu membran ceramicznych, pozwala na usunięcie bakterii oraz innych zanieczyszczeń na poziomie 99,5% - 99,99% co gwarantuje przedłużony okres przydatności do spożycia.

Alk. 5,7%    Ekstr. 12,2%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
ocena Użytkowników: 6,51
Dodał: admin - 2010-09-29 09:47:00
ocena Gości - 7,64, średnia ocena - 7,24
Ilość ocen: 581
Wyróżnione komentarze:


  • dawid0711
    Piwo ok. Dobra jakość, chociaż przyznam, że wypada dość przeciętnie na tle takiego piwa jak np. Johannes, z tej samej 'stajni' AMBER. Piana dość szybko znika, praktycznie do zera, smak po prostu dobry, bukiet zapachów dość ciekawy - chyba wypada najlepiej pośród ob. oceny tego piwka ;) polecam spróbować, bo na pewno lepsze od wielu popularnych koncerniaków, no i zdrowsze!!
    2012-10-01 23:23:03
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
MateoKrk_

Dobry Niepasteryzowany Browarek Ambera ale bez fajerwerkow :)
2016-07-07 16:54:36
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Holsten_SA

Dobry lager z browaru Amber dostępny w bardzo dobrej cenie. Piwo zawsze warte spróbowania.
2016-06-10 22:01:40
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

Shinodin

Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, zostawia jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, pięknie klarowne i przejrzyste, zupełnie nie zmętnione. W zapachu aromaty słodowe, zbożowe i trochę drzewnych. W smaku mocno kwaskowe, wyczuwalny niestety alkohol, goryczka znikoma, wysycenie na dość wysokim poziomie. Kapsel fajny, unikalny, tylko dla tego rodzaju piwa, etykieta klasyczna, prosta, niczym specjalnym się nie wyróżnia. Niepasteryzowane, fajne...tylko po co tyle tego kwasu...wyczuwalny alkohol też nie podwyższa oceny, niestety więcej niż 4 nie dam, nie było dla mnie przyjemnością konsumowanie tego trunku.
2016-05-02 11:50:23
Oceny tego użytkownika: 4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )

Gość

P. Dobre piwo. Polecam.
2016-02-26 21:08:52

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Faxe Original | Królewskie »
wykonanie choruzy.pl © 2010