Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

5575


 Czy wiesz, że...

Wedle kodeksu Hammurabiego (ok. 1750 r.p.n.e.), niesolidny karczmarz, któremu udowodniono dolewanie wody do piwa, był karany śmiercią. Przywiązywano mu kamień młyński u szyi i wrzucano do rzeki.

« Faxe Original | Królewskie »
Amber Naturalny
Amber Naturalny
Pale Lager

Amber naturalny to niepasteryzowane piwo o wysokim ekstrakcie słodu, dzięki któremu ma bogaty, głęboki i wyrazisty smak. Amber naturalny powstaje Tradycyjną Metodą Warzenia, zgodnie z którą każdy gatunek piwa warzony jest w osobnych kadziach, wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu i polodowcowej wody.
Piwo Amber Naturalny sygnowane jest znakiem Akademii Piwa, której celem jest krzewienie świadomości bogactwa piwnego świata, jego tradycji związanych z metodami produkcji, składnikami, oraz celebracją towarzyszącą rozsądnej degustacji.
Zastosowanie naturalnej mikrofiltracji, przy użyciu membran ceramicznych, pozwala na usunięcie bakterii oraz innych zanieczyszczeń na poziomie 99,5% - 99,99% co gwarantuje przedłużony okres przydatności do spożycia.

Alk. 5,7%    Ekstr. 12,2%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
ocena Użytkowników: 6,5 / ilość: 212
Dodał: admin - 2010-09-29 09:47:00
ocena Gości - 7,67 / ilość: 380
średnia ocena - 7,26 / ilość: 592
Wyróżnione komentarze:


  • dawid0711
    Piwo ok. Dobra jakość, chociaż przyznam, że wypada dość przeciętnie na tle takiego piwa jak np. Johannes, z tej samej 'stajni' AMBER. Piana dość szybko znika, praktycznie do zera, smak po prostu dobry, bukiet zapachów dość ciekawy - chyba wypada najlepiej pośród ob. oceny tego piwka ;) polecam spróbować, bo na pewno lepsze od wielu popularnych koncerniaków, no i zdrowsze!!
    2012-10-01 23:23:03
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
Gość

Bardzo dobre i tanie piwo!Jeden z niewielu "zwyklaczków", który jest bardzo treściwy. Nie są to siki Weroniki ;) Mam wrażenie, że obecnie jest jeszcze lepszy niż kiedyś.
2016-08-14 13:09:24

MateoKrk_

Dobry Niepasteryzowany Browarek Ambera ale bez fajerwerkow :)
2016-07-07 16:54:36
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )

Holsten_SA

Dobry lager z browaru Amber dostępny w bardzo dobrej cenie. Piwo zawsze warte spróbowania.
2016-06-10 22:01:40
Oceny tego użytkownika: 7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )

Shinodin

Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, zostawia jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, pięknie klarowne i przejrzyste, zupełnie nie zmętnione. W zapachu aromaty słodowe, zbożowe i trochę drzewnych. W smaku mocno kwaskowe, wyczuwalny niestety alkohol, goryczka znikoma, wysycenie na dość wysokim poziomie. Kapsel fajny, unikalny, tylko dla tego rodzaju piwa, etykieta klasyczna, prosta, niczym specjalnym się nie wyróżnia. Niepasteryzowane, fajne...tylko po co tyle tego kwasu...wyczuwalny alkohol też nie podwyższa oceny, niestety więcej niż 4 nie dam, nie było dla mnie przyjemnością konsumowanie tego trunku.
2016-05-02 11:50:23
Oceny tego użytkownika: 4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Faxe Original | Królewskie »
wykonanie choruzy.pl © 2010