Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
Domeny internetowe - Domenio.pl
 Ilość piw w katalogu:

6051


 Czy wiesz, że...

Najwyższa puszka, wyprodukowana dla australijskiego Guinnessa miała wysokość 4,27m, średnicę 1,78m i pojemność 2052 litrów piwa.

« Jantar Niepasteryzowany | South-China Rice-Beer »
Amber Kopernik
Amber Kopernik
Premium Lager

Kopernik to piwo warzone według starej gdańskiej receptury. Dość wysoka zawartość alkoholu, została zakamuflowana w delikatnym, słodowym smaku. Piwo przez długi czas produkowane było wyłącznie na eksport dla Polonii amerykańskiej, obecnie jest także dostępne na rodzimym rynku.

Alk. 5,6%    Ekstr. 12,5%    Kraj pochodzenia: Polska Polska
ocena Użytkowników: 6,17 / ilość: 60
Dodał: krzysiek.w17 - 2013-06-27 09:41:00
ocena Gości - 8,04 / ilość: 27
średnia ocena - 6,75 / ilość: 87
orientacyjna cena: 3,20 zł
Wyróżnione komentarze:


  • opons91
    Piwo w kolorze średnio-ciemno słomkowym. Zapach bezpośrednio po otworzeniu bardzo słodkim, niczym karmel po chwili ulatuje ale woń pozostaje przyjemna i nie odrzuca od kufla. Goryczka w smaku pojawia się równie szybko jak i ucieka ale to nie pils więc nie ma się czego czepiać. Zmysł smaku generalnie zadowolony, a wzrok ucieszony ładnym opakowaniem. Piwo warte swojej ceny i mam nadzieję, że uda mi zakupić jeszcze jeden egzemplarz z limitowanej edycji :)
    2013-09-04 21:43:06
Twoja ocena:
Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:
Komentarze:
MateoKrk_

Ładna Jasna Barwa w Zapachu Słabo Czuć tylko Słód w Smaku Słodkawe lekko Kwaskowe Goryczka na Poziomie Średnim Piwo nie jest Złe ale za tą cenę co kosztuje Można kupić o wiele lepsze piwo.
2017-01-03 13:33:55
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 4, wygląd: 6 )

Arturo

Oczekiwania miałem spore bo wydawało mi się że Kopernik od Amber'a to piwo premium, rzadkie i z tego co wiek eksportowane 'za granicę'. Poza tym butelka i etykieta z klasą. Ni i cena: ponad 4pln. Wszystko to w konfrontacji z doznaniami smakowo-zapachowymi spowodowało że poczułem spory zawód. Piwo okazało się słabizną, do tego stopnia że nie mogłem się nadziwić że tak naprawdę jest, a jednak. Aż dziwne i dlatego dopuszczam możliwość że po prostu źle trafiłem. Może coś z tą partią jest było po prostu nie tak. Piwo okazało się być dość 'wodniste', piana znikoma, nagazowanie bardzo niskie, goryczki brak, lekka kwaskowatość w zapachu i smaku. Klarowne. Nie mogę się nadziwić.
2015-09-09 16:04:29

Gość

Dla mnie bomba! lekkie, alkoholu nie za dużo, nie przesłodzone, goryczka obecna ale delikatna, niczym nie cuchnie, nie doprawiane karmelowym słodem którego nie lubię, piana dobra i trwała, smak piwa w ustach utrzymuje się jeszcze długo po wypiciu. To jest to czego oczekuję po piwie! Czy piłem kiedyś lepsze piwo z butelki? podobne tak, lepsze niekoniecznie. Trudno w sklepach znaleźć coś co będzie choćby neutralne nie będąc jednocześnie nijaką oranżadką, dlatego nie wahałem się z oceną 8/10 zostawiając 10/10 dla piwa pszenicznego Andechs lanego z beczki w Monachium :)
2015-08-17 13:33:14

root-theory

Delikatnie większa gorycz oraz chlebowość w porównaniu do rodzimych koncerniaków.
2015-05-30 13:48:35
Oceny tego użytkownika: 5 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 5 )

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny
Zobacz także:

« Jantar Niepasteryzowany | South-China Rice-Beer »
wykonanie choruzy.pl © 2010